• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21132 - تاریخ انتشار : جمعه 11 تیر 1395 - ساعت: 01:22

چاپ
مسئولان مثل مردم زندگی کنند/ حقوق‌های ناحق باید برگردد

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در میاندورود:

مسئولان مثل مردم زندگی کنند/ حقوق‌های ناحق باید برگردد


معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: حقوق‌ها را هر کسی در هر مقام و جایگاهی به ناحق گرفت باید برگرداند و با مصوبان این موضع هم برخورد شود.

به گزارش میانخبر، علیرضا یونسی در مراسم گرامیداشت شهید عبدالحسین اکبری در روستای لالیم در شهرستان میاندورود با بیان اینکه در ماه رمضان خداوند حتی به نفس بندگان مومن اجر می‌دهد و خواب آنان عبادت تلقی می‌شود، اظهار کرد: در این ماه خداوند همه را به ضیافت خود دعوت می‌کند.

وی یکی از ویژگی‌های کریمان را دردمند دردهای دیگران بودن دانست و افزود: کریمان پخش کننده احسان و نگه دارنده زبان هستند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران باز بودن زبان و نبخشیدن از مال خود را از ویژگی‌های نعیمان دانست و خاطرنشان کرد: این دنیا عرصه تلاش کریمان و نعیمان است.

یونسی ویژگی شهدا را از خودگذشتگی در راه انقلاب و اسلام بیان کرد و گفت: شهدا جاذبه دارند و مردم وقتی می‌شنوند که شهیدی می‌خواهد تشییع شود بی‌اختیار می‌آیند و این عشق، میل و رقبت الهی را خداوند در دل انسان قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه انسان به‌دنبال کسب لذت است، تصریح کرد: کسانی به‌دنبال لذت مقدس هستند که از جان و مال و ابروی خود می‌گذرند تا رضایت محبوب خود را به‌دست بیاورند.

یونسی یادآور شد: شهدای هفتم تیر به‌دنبال لذت مقدس بودند به همین دلیل ماندگار شدند.

 

این مسئول یکی از دلایل گذاشتن محافظ برای شخصیت‌ها را ترورهای متعدد در اوایل انقلاب بیان کرد و گفت: خون شهدای هفتم تیر؛ انقلاب را بیمه و دست دشمنان انقلاب را رو کرد و باعث شد مردم در مبارزه با دشمن مسمم‌تر شوند.

وی با بیان اینکه انقلاب ایران برخلاف انقلاب‌های گذشته که بعد از چند سال از مسیر خود خارج شدند هر روز گویی بهار انقلاب شروع شده است، افزود: از مسئولان انتظار است دلسوز مردم باشند و مثل مردم زندگی کنند.

یونسی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی جامعه زیاد است اما دولت در تلاش است که وضعیت جامعه تغییر کند.

وی با اشاره به صادرات کالاهای ایرانی به روسیه، اظهار کرد: شرکت کاله تنها شرکت معتبر استان است که در حال صادرات محصول خود به روسیه است.

یونسی با تاکید بر اینکه امروز هیچ خدمتی جز اتحاد و وحدت نیست، گفت: هیچ جامعه‌ای با اختلاف به موفقیت نرسیده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران در پایان با اشاره به افشای دریافت حقوق‌های نجومی از سوی بعضی مدیران، خاطرنشان کرد: حقوق‌ها را هر کسی در هر مقام و جایگاهی به ناحق گرفت باید برگرداند و با مصوبان این موضع هم برخورد شود.مطالب مرتبط با : مسئولان مثل مردم زندگی کنند/ حقوق‌های ناحق باید برگردد
دیدگاه شما در مورد : مسئولان مثل مردم زندگی کنند/ حقوق‌های ناحق باید برگردد

مسئولان مثل مردم زندگی کنند/ حقوق‌های ناحق باید برگردد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ