• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21139 - تاریخ انتشار : جمعه 11 تیر 1395 - ساعت: 14:57

چاپ
ثمره روز قدس منفور شدن اسرائیل است/ باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت

سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در میاندورود:

ثمره روز قدس منفور شدن اسرائیل است/ باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت


سخنران راهپیمایی روز جهانی قدس در میاندورود گفت: ثمره و نتیجه روز قدس که در آن اندیشه امام(ره) عملی شد منفور شدن اسرائیل است.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در شهر سورک اظهار کرد: روز قدس تفکر، بینش، اندیشه و دوراندیشی صحیح امام(ره) بود برای دفاع از مظلوم و اینکه ظالم نتواند به ظلم خود ادامه دهد.

وی بیان کرد: امام(ره) برای پایداری فلسطین و اینکه بیت المقدس جاوید بماند روزی را به نام روز قدس نام گذاری کردند و باید برای همیشه این روز پایدار و جاوید بماند.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خاطرنشان کرد: چرا باید سرزمینی که برای مردم فلسطین است امروز کمتر از 10 درصد در اختیار آنها باشد.

ملاکریمی با اشاره به اینکه اسلام دینی جامع است و برای همه مذاهب احترام قائل است، افزود: تفکر و اندیشه امام(ره) نیز احترام به انسان‌ها بود.

وی تصریح کرد: ثمره و نتیجه روز قدس که در آن اندیشه امام(ره) عملی شد منفور شدن اسرائیل است.

سخنران روز جهانی قدس میاندورود با بیان اینکه در زمان تشکیل رژیم صهیونیستی شعار از نیل تا فرات می‌دادند، اضافه کرد: تشکیل گروه‌های تکفیری و داعش در راستای رسیدن به همین شعار است.

ملاکریمی گفت: علت اینکه اسرائیل با داشتن بیشترین ابزارآلات جنگی و حمایت‌های زیاد از سوی امریکا و کشورهای غربی نتوانست جمعیت یهود را گسترش دهد و کمترین جمعیت را در جهان دارند عهدشکنی همیشگی آنها است.

وی با بیان اینکه به گفته قرآن یهود قوم پیمان شکن است و همیشه سعی در شبهه افکنی دارد، افزود: یهود در زمان پیامبر هم سعی در شبهه افکنی داشتند و پیامبر با آنها مبارزه کرد.

ملاکریمی با تاکید بر اینکه ما باید دشمن شناس باشیم و ببینیم دشمن دنبال چه چیزی است، تصریح کرد: تاکید بزرگان دین شناختن شمر زمان بود و شمر امروز ما اسرائیل است.

وی در پاسخ به کسانی که می‌گویند چرا با شعار اسرائیل را زیر پا له خواهیم کرد دشمن تراشی می‌کنیم، گفت: قرآن می‌فرماید اگر نمی‌توانید با دشمن مبارزه کنید حداقل آنها را عصبانی کنید.

این مسئول دستگاه قضایی با بیان اینکه باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت، خاطرنشان کرد: رهبری در ابتدای دولت اوباما که بحث مذاکرات هسته‌ای مطرح شد تاکید کردند که به دشمن اعتماد نکنیم و باید ببینیم حرف با عملشان چگونه است.

ملاکریمی با اشاره به اینکه دشمن ما آمریکا است که می‌خواهد اصل نظام را از بین ببرد، ادامه داد: هیلاری کلینتون گفت که ما تحریم‌ها را نه برای مسائل هسته‌ای بلکه برای قرار دادن مردم مقابل نظام وضع کردیم.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود در پایان با تاکید بر اینکه با راست و چپ، اصلاح طلب و اصول گرا کار به جایی نمی‌رسد، تصریح کرد: باید خط و مش ما رهبری باشد و هر زمان هم فکر شدیم می‌توانیم مقابل دشمن بایستیم.مطالب مرتبط با : ثمره روز قدس منفور شدن اسرائیل است/ باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت
دیدگاه شما در مورد : ثمره روز قدس منفور شدن اسرائیل است/ باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت

ثمره روز قدس منفور شدن اسرائیل است/ باید امریکا را به‌عنوان یک تجربه شناخت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ