• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ورزشی

کد خبر : 2115 - تاریخ انتشار : جمعه 23 خرداد 1393 - ساعت: 12:25

چاپ
کي‌روش: آماده استفاده از اشتباه حريفان هستيم

کي‌روش: آماده استفاده از اشتباه حريفان هستيم


سرمربي پرتغالي تيم ملي کشورمان از اهميت بازي نخست در مرحله گروهي جام جهاني 2014 برزيل گفت و تاکيد کرد که ايران آماده استفاده از اشتباهات حريفان است.

به گزارش میانخبر به نقل از تسنیم ، کارلوس کي‌روش که شاگردانش در گروه F جام جهاني 2014 به ترتيب بايد با نيجريه، آرژانتين و بوسني‌وهرزگوين مصاف کنند، گفت: مهمترين بازي براي ايران بازي اول مقابل نيجريه است.

 وي افزود: براي ما فرقي نمي‌کند مقابل آرژانتين بازي مي‌کنيم يا برابر اندونزي و ژاپن چون به صورت تيمي بازي مي‌کنيم. بايد با رقباي خود به يک شکل به رقابت بپردازيم و نبايد چيزي کم‌ بگذاريم. هيچ تيم کاملي هم در جهان وجود ندارد. ما در جريان بازي بايد در موقع مناسب در جاي لازم باشيم.

سرمربي پرتغالي تيم ملي تصريح کرد: هدف ما کاملاً واضح و ساده است؛ اگر حريفان ما مرتکب اشتباه شوند آماده استفاده از آنها هستيم. در جام جهاني مقابل بهترين تيم‌هاي جهان قرار خواهيم گرفت براي همين اين فرصت را از دست نخواهيم داد و با لذت و خوشحالي به مصاف آنها مي‌رويم چون اين فقط يک رويارويي است و بس!

کي‌روش گفت: 90 دقيقه بازي در انتظارمان است که ممکن است دفاع کنيم، حمله کنيم، توپ را از دست بدهيم و توپ را از حريف بگيريم ولي از يک چيز مطمئن هستم و آن اين است که بايد آماده باشيم، نه 90 درصد بلکه بايد 100 درصد آماده باشيم. بازي با نيجريه حکم مرگ و زندگي را براي ما دارد.

شاگردان کي‌روش ساعت 23:30 دوشنبه شب در نخستين ديدار خود از مرحله گروهي جام جهاني 2014 در ورزشگاه بايکسادا شهر کوريتيبا به ديدار نيجريه مي‌روند.مطالب مرتبط با : کي‌روش: آماده استفاده از اشتباه حريفان هستيم
دیدگاه شما در مورد : کي‌روش: آماده استفاده از اشتباه حريفان هستيم

کي‌روش: آماده استفاده از اشتباه حريفان هستيم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ