• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21168 - تاریخ انتشار : یکشنبه 13 تیر 1395 - ساعت: 16:09

چاپ
آسیب‌های فراوانی پیش روی جوانان است/ توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است

رییس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

آسیب‌های فراوانی پیش روی جوانان است/ توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است


رییس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: توجه به مسائل فرهنگی، ترویج ورزش ایرانی و اسلامی و توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است که باید به آن توجه شود.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفتوگو با خبرنگار میانخبر، از برگزاری ضیافت افطار همراه با اجرای برنامه‌های فرهنگی در این شهرستان خبر داد و افزود: به مناسبت ماه مبارک رمضان و شهدای مدافع حرم ضیافت افطار اداره ورزش و جوانان از سوی هیأت بسکتبال با همکاری شورای اسلامی روستای بادله و اجرای برنامه‌های فرهنگی و اقامه نماز جماعت با حضور دادستان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود و دیگر مسؤولان شهرستانی در سالن ورزشی الغدیر بادله برگزار شد.

وی افزود: توجه به مسائل فرهنگی، ترویج ورزش ایرانی و اسلامی و توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است که باید به آن توجه شود.

رئیس اداره ورزش و چوانان میاندورود خاطرنشان کرد: یکی از موضوعات مهم و تاثیرگذار برای ورزش توجه به مسائل فرهنگی است، زیرا این امر می‌تواند در اصلاح معضلات ورزشی موثر شود.

مهدوی با بیان اینکه ورزش همانند پازلی است که موضوعات فرهنگی و اجتماعی در آن نقش به‌سزایی دارد، اضافه کرد: جوانان تولیدکنندگان اصلی در کشور هستند و آسیب‌های فراوانی پیش‌ روی این قشر حساس بوده که نیازمند مراقبت و توجه در زمینه‌های مختلف از جمله فرهنگی است.

وی به حمایت جدی برای رشد و تعالی ورزش در جوانان اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی برای جوانان در رشته‌های مختلف ورزشی می‌توان استعدادها و علاقمندی‌های این قشر حساس را شناسایی کرد و این آگاهی از توانمندی‌های جوانان و نوجوانان امر مهمی است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.دیدگاه شما در مورد : آسیب‌های فراوانی پیش روی جوانان است/ توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است

آسیب‌های فراوانی پیش روی جوانان است/ توجه به روحیات پهلوانی جزئی از آموزه‌های دینی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ