• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ورزشی

کد خبر : 2118 - تاریخ انتشار : جمعه 23 خرداد 1393 - ساعت: 12:34

چاپ
طباطبايي: داور به برد ميزبان کمک کرد

طباطبايي: داور به برد ميزبان کمک کرد


کارشناس فوتبال ايران گفت: اعتماد به نفس بالاي تيم ملي برزيل باعث شد اين تيم در ابتداي مسابقه گل بخورد.

به گزارش میانخبر به نقل از فارس ، هادي طباطبايي در مورد پيروزي 3 بر يک برزيل مقابل کرواسي گفت: بازي پر گل و جذابي بود. برزيل بر خلاف انتظار در همان ابتدا گل اول را دريافت کرد. معمولا تيمي که حمله‌اي کار مي‌کند در دفاع کمي متزلزل مي‌شود. با وجود اينکه مدافعان برزيل نسبت به دوره‌هاي قبل بسيار بهتر هستند اما اين تيم خيلي زود گل اول را دريافت کرد.

 وي افزود: برزيل پرس را از زمين حريف انجام مي‌داد و در جنگ‌هاي يک به يک بازيکنان اين تيم برنده بود. بعد از دريافت گل اول برزيل سراپا حمله شد. در نيمه دوم بازي کمي افت کرد. حملات برزيل تا پايان بازي ادامه داشت و داور هم کمي کمک کرد تا اين تيم در اولين بازي خود برنده شود.

طباطبايي با اشاره به اينکه بيستمين دوره جام جهاني با يک بازي جذاب آغاز شد، عنوان کرد: وقتي بازي پر گل مي‌شود، بدون شک زيبا بوده است. گل زود هنگام کرواسي مهم‌ترين عامل زيبايي مسابقه شد.

کارشناس فوتبال ايران در ادامه در مورد اينکه آيا برزيل با اين کيفيت مي‌تواند به قهرماني اميدوار باشد، اظهار داشت: اطمينان بيش از حد بازيکنان برزيل به موفقيت باعث شد دروازه اين تيم خيلي زود باز شود. با وجود اينکه برزيل بهترين خط دفاع دنيا را دارد اما بازيکنان اين تيم متحمل اشتباه شدند. اين بازي مي‌تواند به برزيل در ادامه جام کمک کند تا آنها بدانند در مقابل ساير حريفان به چه شکلي بازي کنند. با توجه به اينکه برزيل به خاطر امتياز ميزباني در مرحله مقدماتي بازي نکرده است اين تيم هرچه جلوتر برود شرايط بهتري پيدا مي‌کند.

وي در پايان در مورد شرايط کرواسي گفت: کرواسي تيم بسيار خوبي بود. اين تيم انگيزه زيادي داشت و با اعتماد به نفس بالا مقابل ميزبان بازي خوبي ارائه داد. کرواسي در ديدارهاي آينده مي‌تواند به موفقيت برسد.مطالب مرتبط با : طباطبايي: داور به برد ميزبان کمک کرد
دیدگاه شما در مورد : طباطبايي: داور به برد ميزبان کمک کرد

طباطبايي: داور به برد ميزبان کمک کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ