• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ورزشی

کد خبر : 2119 - تاریخ انتشار : جمعه 23 خرداد 1393 - ساعت: 12:36

چاپ
کواچ: 2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند

کواچ: 2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند


سرمربی تیم فوتبال کرواسی با انتقاداز عملکرد نیشیمورا گفت که 2.5 میلیارد نفر اشتباه داور بازی در اعلام پنالتی را دیدند.

به گزارش میانخبر به نقل از فارس ، کواچ پس از پایان بازی با خطاب قرار دادن نیشیمورا داور ژاپنی تیم‌های برزیل و کرواسی گفت: آقای داور! اگر فکر می‌کنی که آن صحنه پنالتی بود پس دست‌هایت را بالا ببر. 

وی ادامه داد: واقعاً پنالتی که داور ژاپنی مسابقه برای برزیل گرفت مسخره بود و اگر بخواهد برای ما روال به همین صورت ادامه پیدا کند در واقع ما یک سیرک خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی خاطرنشان کرد: اگر واقعاً‌ آن صحنه پنالتی بوده باشد بهتر است که دیگر ما فوتبال بازی نکنیم و برویم در خانه بنشینیم و ورزش‌های دیگر انجام دهیم.

2.5 میلیارد نفر در کره زمین دیدند که داور یک پنالتی اشتباه برای برزیل گرفت به نظر من اگر داوری نمی‌تواند در بازی‌های مهمی مثل این بازی‌ها قضاوت کند بهتر است که او را تغییر دهند و نگذارند که در جام جهانی قضاوت کند.

وی افزود:‌ قضاوت در چنین بازی مهمی در جام جهانی و به خصوص اینکه بازی افتتاحیه بود نیاز به داور بهتری داشت و به نظرم برای این بازی افتتاحیه باید داور را تغییر می‌دادند.

برزیل این بازی را با نتیجه سه بر یک به سود خود پایان داد.مطالب مرتبط با : کواچ: 2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند
دیدگاه شما در مورد : کواچ: 2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند

کواچ: 2.5 میلیارد نفر پنالتی اشتباه برزیل را دیدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ