• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21207 - تاریخ انتشار : سه شنبه 15 تیر 1395 - ساعت: 02:50

چاپ
روز دهیار نمادی برای تقدیر از کسانی که محدودیتی در کار قائل نیستند+ عکس

بخشدار مرکزی میاندورود در مراسم تجلیل از دهیاران:

روز دهیار نمادی برای تقدیر از کسانی که محدودیتی در کار قائل نیستند+ عکس


بخشدار مرکزی میاندورود گفت: روز دهیاران نمادی برای تقدیر از کسانی است که محدودیتی در کار قائل نیستند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در مراسمی که به مناسبت 14 تیرماه روز شهرداران و دهیاران در مجتمع گردشگری ماهان برگزار شد، اظهار کرد: در شهرستانهای مازندران مراسم تجلیل از دهیاران و شهرداران را سراغ نداریم.

وی بیان کرد: عدالت و توسعه متوازن، از ارکان مهم انقلاب بود که توانستیم در حوزه‌های مختلف ابعاد سیاسی اجتماعی و اقتصادی در بضاعت جمهوری اسلامی ترمیم ببخشیم.

فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه ارکان این موفقیت انقلاب، دین و اسلام بوده است، خاطرنشان کرد: دین، قرآن، اسلام و ارزش‌های دینی مسبب ایجاد انقلاب اسلامی و محکم شدن پایه‌های انقلاب شد.

قادری با بیان اینکه دهیاران اهداف بزرگی دارند، افزود: هرگاه توانستیم مخالفت‌ها را کم کنیم و در میان همه جنجال‌ها به اهدافی که دولت‌ها دارند برویم موفق هستیم.

وی کار کردن در روستاها را سخت بیان کرد و گفت: دهیاران اگر به‌دنبال حاشیه بروند از اصل اهداف خود خارج می‌شوند.

فرماندار میاندورود در پایان با تاکید بر اینکه دهیاران مانع پروژه‌ها نشوند و راهنمایی کنند، اضافه کرد: دهیاران پروژه‌های گردشگری را در روستاهای خود تعریف کنند.

حجر عسگری بخشدار مرکزی میاندورود نیز در این مراسم، اظهار کرد: روز دهیاران نمادی برای تقدیر از کسانی است که محدودیتی در کار قائل نیستند.

وی افزود: دهیاران یاریگر مستضعفان و یاریگر توسعه روستا هستند و با رنج و تلاش آنها چشم انتظار روزهای خوب برای منطقه هستیم.

در پایان این مراسم از شهردار سورک و دهیاران بخش مرکزی میاندورود تجلیل شد.مطالب مرتبط با : روز دهیار نمادی برای تقدیر از کسانی که محدودیتی در کار قائل نیستند+ عکس
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 15 تیر 1395 - 11:21 امیر

  با سلام خدمت تمامی دهیاران تلاشگر که گاهی اوقات به سرانجام رساندن کارهای عمومی گریبان گیر کار های شخصی و زندگی آنان میشود.جا دارد از دهیار محترم روستای اسرم جناب آقای سرالله یزدان پناه که واقعا با آمدنشان تغییرات چشم گیری برای اسرم رقم زدند تقدیر و تشکر کنیم و از خدا وند متعال توفیقات روز افزون را برای این مرد زحمت کش خواستاریم

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • شنبه 19 تیر 1395 - 21:07 دهیار

  عجب ..... بخش گهر باران هنوز 14 تیر نشده وای وای خوشبحال بخش مرکزی ترا به خدا چاپش کن/

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : روز دهیار نمادی برای تقدیر از کسانی که محدودیتی در کار قائل نیستند+ عکس

روز دهیار نمادی برای تقدیر از کسانی که محدودیتی در کار قائل نیستند+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ