• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21209 - تاریخ انتشار : جمعه 18 تیر 1395 - ساعت: 17:01

چاپ
آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند/ دشمن به‌دنبال متزلزل کردن کانون خانواده است

امام جمعه میاندورود:

آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند/ دشمن به‌دنبال متزلزل کردن کانون خانواده است


امام جمعه میاندورود گفت: آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند و مردم را نسبت به مسئولان، نظام و انقلاب بدبین می‌کند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود، اظهار کرد: رهبری دانشجویان را به‌عنوان افسران جنگ نرم معرفی کردند که باید با آموزش فنون مختلف از دستاوردهای انقلاب دفاع و با مواضع انقلابی، مستحکم و محکم درباره برجام، رابطه با آمریکا و اقتصاد مقاومتی سخن بگویند.

وی با اشاره به برگزاری همایشی با حضور دانشجویان در رابطه با تحقق شعار سال، گفت: هر مسئولی اگر آماری را ارائه می‌کند حداقل در جمع نخبگان علمی و فرهنگی آمار درست ارائه کند، آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند و مردم را نسبت به مسئولان، نظام و انقلاب بدبین می‌کند.

امام جمعه میاندورود با اشاره به سخنان رهبری در خطبه‌های نماز عید فطر درباره مسئله فلسطین، خاطرنشان کرد: هدف اصلی اتفاقاتی که در منطقه برای کشورهای اسلامی در حال رخ دادن است فراموش کردن قدس است چون می‌دانند فلسطین در خط مقدم مقابله با اسرائیل است.

محمدنسب به تاکید رهبری به وحدت و همدلی مردم و مسئولان اشاره کرد و افزود: وحدت و همدلی باید در عمل و نه در شعار اتفاق بیفتد.

وی به حمایت از تولید داخلی برای وابسته نبودن به دیگران و تاکید رهبری به اقتصاد مقاومتی اشاره کرد و گفت: چرا باید در زمان برداشت برنج، مقدار زیادی برنج خریداری تا در زمان برداشت وارد کشور شود.

خطیب نماز جمعه میاندورود تصریح کرد: اگر همین پول را برای ایجاد زیر ساخت‌های کشاورزی و حمایت از کشاورزان هزینه کنیم نه تنها نیاز داخل تامین می‌شود بلکه صادر هم خواهیم کرد.

محمدنسب با بیان اینکه مسئله کشاورزی بسیار مهم است، ادامه داد: بعد از گذشت چهار ماه از سال هنوز در استان قدمی در این زمینه برداشته نشده است.

وی به کنترل واردات محصولاتی که در داخل تولید می‌شود تاکید کرد و افزود: یک عده برای منفعت خود محصولاتی را وارد می‌کنند که آن محصول در کشور تولید می‌شود.

محمدنسب با اشاره به اینکه یک عده حاضر نیستند آبروی خود را به دست بگیرند و از واردات انتقاد کنند و آن را مصلحت نمی‌دانند، گفت: این ندیدن‌ها و مصلحت‌ها بهانه می‌شود تا واردات همچنان ادامه داشته باشد.

امام جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه در برابر دشمن باید با قدرت و شدت از مواضع خود دفاع کنیم، اضافه کرد: هرگاه به دشمن نرمش نشان دادیم ده‌ها برابر جلو آمده است.

محمدنسب با اشاره به برجام و کاهش قیمت نفت، تصریح کرد: یک عده می‌گویند بعد از برجام صادرات نفت بیشتر شده، اما از آن طرف با سیاست‌های غلط، نفت بالای صد دلار به 30 دلار رسیده است و اگر چهار برابر هم صادر کنیم همان اندازه نصیب کشور خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه شخصیت انسان در دوره کودکی شکل می‌گیرد، افزود: باید به نیازهای کودک همانند نیازهای جوانان و به خصوص نیازهای روحی و روانی آنها توجه شود.

محمدنسب یکی از برنامه‌های دشمن را متزلزل کردن کانون خانواده دانست و گفت: ترویج بی بندوباری و بی‌حجابی در همین راستا است.

وی تاکید بر اینکه انقلاب برای هدایت مردم و حفظ ارزش‌های اسلامی هزینه‌های زیادی داده است، خاطرنشان کرد: امروز دشمن کار را به جایی رسانده که زنان با حجاب را عقب مانده و زنان بی‌حجاب را متمدن می‌نامند.

امام جمعه میاندورود به تاکید اسلام به مسئله حجاب اشاره کرد و افزود: حجاب باعث می‌شود که عفاف و پاکدامنی شکل بگیرد و حجاب فقط مختص زنان نیست.مطالب مرتبط با : آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند/ دشمن به‌دنبال متزلزل کردن کانون خانواده است
دیدگاه شما در مورد : آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند/ دشمن به‌دنبال متزلزل کردن کانون خانواده است

آمار غلط دادن ضربه زیادی به نظام می‌زند/ دشمن به‌دنبال متزلزل کردن کانون خانواده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ