• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21212 - تاریخ انتشار : جمعه 18 تیر 1395 - ساعت: 21:03

چاپ
توزیع 600 سبد کالا در بین مددجویان کمیته امداد

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

توزیع 600 سبد کالا در بین مددجویان کمیته امداد


مدیر کمیته امداد میاندورود از توزیع 600 سبد کالا در بین مددجویان کمیته امداد جهت رفع مشکلات معیشتی نیازمندان تحت حمایت خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای کمک به نیازمندان بود و در این ماه، رسیدگی به حال محرومین و نیازمندان بسیار سفارش شده است، اظهار کرد: بر همین اساس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود فعالیت‌های مختلفی جهت رفع مشکلات معیشتی نیازمندان تحت حمایت، از جمله توزیع 600 بسته سبد کالا شامل برنج، مرغ، روغن، حبوبات، رب و ... را انجام داده است.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه در این ماه قلوب مومنان برای یکدیگر می‌تپد، در نتیجه شاهد بودیم که کمک‌ها و مساعدت‌ها در این ایام بیشتر شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود خاطرنشان کرد: تلاش ما نیز بر این محور استوار است که در راستای رسالت پیوند اغنیاء و فقراء به جامعه خدمت کنیم در نتیجه نیازهای نیازمندان را احصاء و نیکوکاران را از این نیازها مطلع کنیم تا بتوانیم در جهت خدمت رسانی به نیازمندان و محرومان گام‌های موثرتری برداریم.دیدگاه شما در مورد : توزیع 600 سبد کالا در بین مددجویان کمیته امداد

توزیع 600 سبد کالا در بین مددجویان کمیته امداد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ