• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21217 - تاریخ انتشار : شنبه 19 تیر 1395 - ساعت: 00:19

چاپ
پدر و برادر شهیدان دیان به دیار باقی شتافت

پدر و برادر شهیدان دیان به دیار باقی شتافت


پدر و برادر شهیدان دیان سورکی ندای حق را لبیک گفت.

به گزارش میانخبر، محمدعلی دیان پدر شهید علی و برادر شهید رجبعلی دیان صبح امروز ندای حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

شهید علی دیان سورکی فرزند محمدعلی در دی‌ماه سال 1347 در میاندورود دیده به جهان گشود و سال 1367 در منطقه فاو با اصابت تیر مستقیم به درجه رفیع شهادت نائل آمد و پس از تشییع باشکوه در گلزار شهدای شهر سورک به خاک سپرده شد.

شهید رجبعلی دیان برادر مرحوم محمدعلی دیان فرزند ابوطالب در سال 1331 در شهرستان میاندورود به دنیا آمد، وی در عضویت بسیج لشکر 25 کربلا به اسلام خدمت می‌کرد که سال 1364 در اروند رود در عملیات والفجر8 شهد شیرین شهادت نوشید و در جوار رحمت الهی جای گرفت.

* قسمتی از وصیت‌نامه شهید علی دیان

وصیتم به امت اسلامی و همه مردم این است که قدر انقلاب و رهبری را بدانند و روزی که این نعمت بزرگ از دستمان بیرون برود از اسلام خبری نخواهد بود و نشود، روزی که در گوشه و کنار عده‌ای جمع شوند و بر علیه رهبری انقلاب اسلامی نق بزنند و اعتراض کنند، به این چنین کسانی میدان ندهید که با کارشان نه رضای خدا در اوست و نه رضای اسلام و خون شهیدان را به هدر می‌دهند.

* قسمتی از وصیت‌نامه شهید رجبعلی دیان برادر

از امت شهید پرور ایران می‌خواهم که در پشت جبهه‌ها در جهت خودکفایی در تمام سنگرهای تولیدی و علمی و کارگری نهایت سعی و تلاش خود را بنمایند و همیشه در تمام صحنه‌ها که انقلاب اسلامی نیاز داشته باشد حضور پیدا کرده و حرکت‌های مشکوک ضد انقلاب را به مراجع قانونی تذکر داده و در نطفه خفه نمایند و در حمایت از دولت جمهوری اسلامی ایران و اطاعت از رهبری انقلاب نقش فعال داشته باشند.

پایگاه خبری تحلیلی میانخبر، فقدان این پدر و برادر بزرگوار شهید را به خانواده معزز شهدا و اهالی شهرستان میاندورود تسلیت عرض کرده و برای‌شان از درگاه خداوند توفیق صبر در این مصیبت را دارد.مطالب مرتبط با : پدر و برادر شهیدان دیان به دیار باقی شتافت
دیدگاه شما در مورد : پدر و برادر شهیدان دیان به دیار باقی شتافت

پدر و برادر شهیدان دیان به دیار باقی شتافت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ