• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21230 - تاریخ انتشار : یکشنبه 20 تیر 1395 - ساعت: 22:06

چاپ
امیر پرسته بر بام کشتی آسیا ایستاد

افتخاری دیگر برای کشتی‌گیر نوجوان میاندورودی؛

امیر پرسته بر بام کشتی آسیا ایستاد


امیر پرسته کشتی گیر میاندورودی تیم ملی نوجوانان موفق شد در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور چین تایپه با شکست همه حریفان خود به مقام قهرمانی آسیا دست پیدا کرند.

به گزارش میانخبر، امیر پرسته کشتی گیر میاندورودی تیم ملی نوجوانان موفق شد در مسابقات قهرمانی آسیا در کشور چین تایپه با شکست همه حریفان خود به مقام قهرمانی آسیا دست پیدا کرند.

پرسته در وزن 50 کیلوگرم کشتی آزاد در گام نخست با نتیجه 10-0 آخمتوف از قزاقستان را شکست داد سپس در کشتی دوم خود با حساب 6-0از سد امیربک سلیموف از ازبکستان گذشت.

این کشتی گیر میاندورودی کشورمان در مرحله نیمه نهایی 12-2 نورزیگیت آریپ از قزاقستان را شکست داد و فینالیست شد.

وی در کشتی نهایی 4-1 کاییتو مورکاوا از ژاپن را مغلوب کرد و قهرمان آسیا شد و اکبرکنزیبک الو از قرقیزستان ونورزیگیت آریپ قزاقستان به عنوان سوم دست یافتند.

در این مسابقات تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با کسب چهار مدال طلا توسط امیر پرسته، محمد رضا مرادیانی، ابوالفضل هاشمی و مهدی هاشمی در اوزان 50، 76، 85 و 100 کیلو ، مدال نقره محمد طالبی در وزن 63 کیلو و مدال برنز ابوالفضل آرمیده در وزن 42 کیلوگرم و با 75 امتیاز به مقام سوم تیمی رسید، تیم قزاقستان با 82 امتیاز قهرمان و هندوستان با 78 امتیاز نایب قهرمان این رقابت‌ها شدند.دیدگاه شما در مورد : امیر پرسته بر بام کشتی آسیا ایستاد

امیر پرسته بر بام کشتی آسیا ایستاد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ