• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21236 - تاریخ انتشار : دوشنبه 21 تیر 1395 - ساعت: 14:30

چاپ
ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است

امام جمعه میاندورود:

ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است


امام جمعه میاندورود گفت: ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در همایش روز عفاف و حجاب که با حضور بانوان میاندورودی در تکیه بالای شهر سورک برگزار شد از بانوانی که با اقدام و عمل در برگزاری این همایش، فرهنگ فاطمی و زینبی را به نمایش گذاشتند تشکر کرد.

وی ریشه بی‌حجابی و بدحجابی را از بین رفتن جوانمردی در بین مردان دانست و گفت: اگر فردی غیرت داشته باشد اجازه نمی‌دهد زن یا فرزندش بی‌حجاب باشد.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه زیربنای هر کار سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کار فرهنگی است، خاطرنشان کرد: برای موفقیت در هر کاری باید کار فرهنگی کرد.

محمدنسب با اشاره به جنگ نرم پیش روی مردم ایران، بیان کرد: اصلی‌ترین موضوع جنگ نرم مسئله فرهنگی است و دشمن می‌خواهد در این جنگ هویت انسان را تغییر دهد.

وی با تاکید بر اینکه هر فطرت پاکی، پاکدامنی را می‌پسندد، افزود: نمی‌گوییم که زن آراسته نباشد و لباس زیبا نپوشد بلکه اسلام می‌گوید زن باید خود را مقابل نامحرم بپوشاند.

رئیس شواری فرهنگ عمومی میاندورود تصریح کرد: زنی که در پوشش است از ارزش آن کم نمی‌شود بلکه به ارزش او افزوده می‌شود.

محمدنسب گفت: دشمن امروز برای اینکه ذهن نسل جوان را منحرف کند بی‌حجابی را گسترش می‌دهد.

وی با بیان اینکه رژیم پهلوی با سرنیزه نتوانست حجاب را از زنان ایران بگیرد، افزود: امروز مدافعان حرم در جنگ سخت در سوریه و عراق و شما زنان با چادر خود در جنگ نرم با استکبار جهانی در حال جنگ هستید.

محمدنسب در ادامه از دستگاه‌های اجرای خواست هیچ زن بی‌حجاب و بدحجابی را به ادارات خود راه ندهند.

وی با بیان اینکه بنا به گزارش رسیده به من، اگر یک زن محجبه وارد یک اداره شود به آن بی‌اعتنایی می‌کنند اما برای زن بی‌حجاب و بدحجاب از روی میز بلند می‌شوند، تاکید کرد: این دهن کجی به اسلام است و اگر این روش اصلاح نشود خودم وارد می‌شوم و برخورد خواهم کرد.

امام جمعه میاندورود در پایان خاطرنشان کرد: امروز یک عده با حقوق‌های نجومی به مردم بی‌احترامی می‌کنند و یک عده با بی‌اعتنایی به حجاب و افراد با حجاب.مطالب مرتبط با : ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است
دیدگاه شما در مورد : ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است

ریشه بی‌حجابی از بین رفتن جوانمردی در بین مردان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ