• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21239 - تاریخ انتشار : دوشنبه 21 تیر 1395 - ساعت: 17:21

چاپ
به‌روز شدن داوران در حوزه معلومات داوری فوتبال ضروری است

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود تاکید کرد

به‌روز شدن داوران در حوزه معلومات داوری فوتبال ضروری است


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود به‌روز شدن داوران در حوزه دانش و معلومات داوری همسو با رشد و توسعه فوتبال را ضروری دانست.

به گزارش میانخبر، همایش سراسری داوران، ناظران، نمایندگان فوتبال استان به میزبانی اداره ورزش و جوانان میاندورود و هیات فوتبال شهرستان در هتل بادله برگزار شد.

مختار مهدوی در این همایش ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و مسئولان درخصوص نقشی که فوتبال به‌عنوان ورزش برتر به‌دلیل اقبال عنمومی که در دنیا پیدا کرده و حتی در رقابت با سایر صنایع و اثرگذاری آن در حوزه‌های مختلف اجتماعی اقتصادی و سیاسی دارد مطالبی را بیان کرد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در این مراسم به‌روز شدن داوران در حوزه دانش و معلومات داوری همسو با رشد و توسعه فوتبال را ضروری دانست.

وی همچنین به اتفاقات، تحولات و برجسپتگی‌هایی که در ورزش شهرستان به‌خصوص در فوتبال انجام گرفت را ارائه کرد.

مهدوی در خاتمه خطاب به داوران جوان درخصوص حفظ حرمت و جایگاه پیشکسوتان مطالبی ارائه کرد.

در پایان این مراسم از سوی اداره کل ورزش و جوانان هدایایی به داوران برتر و چند تن از پیشکسوتان اهدا شد و همچنین به پاس تلاش‌ها و تحولات صورت گرفته در ورزش شهرستان از مهدوی که خود ازداوران پیشکسوت فوتبال کشور است و در حال حاضر ریاست اداره ورزش و جوانان میاندورود را برعهده دارد تقدیر شد.دیدگاه شما در مورد : به‌روز شدن داوران در حوزه معلومات داوری فوتبال ضروری است

به‌روز شدن داوران در حوزه معلومات داوری فوتبال ضروری است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ