• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21249 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تیر 1395 - ساعت: 11:55

چاپ
نجات 20 غریق در ساحل میاندورود

معاون فرماندار میاندورود خبر داد

نجات 20 غریق در ساحل میاندورود


معاون فرماندار میاندورود از نجات 20 غریق در ساحل این شهرستان توسط اکیپ‌های حاضر در ساحل خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با اشاره به دارا بودن میاندورود به بیش از 9 کیلومتر ساحل، اظهار کرد: متاسفانه ساحل میاندورود به اندازه ظرفیتش دیده نشده است.

وی بیان کرد: این ساحل اگر از سواحل دیگر شهرستان‌ها زیباتر و بهتر نباشد کمتر نیست و طرح توسکا در این ساحل تمام آیتم‌ها برای حضور مسافران و گردشگران را دارد.

معاون فرماندار میاندورود به آغاز طرح سالم سازی ساحل اشاره کرد و گفت: کمیته 9 گانه در بحث طرح دریا مشغول به کار هستند و هر روز به‌صورت مستمر بازدید داشته و گزارش آن را به من ارائه می‌کنند.

غلامی افزود: ساحل سالم با همکاری سپاه و حضور غریق نجات، دستگاه‌های انتظامی و هلال احمر با آمادگی کامل و با اقدامات پیشگیرانه جهت ایجاد امنیت و آرامش مسافران در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: پاکسازی نوار ساحلی از زباله با حضور شهرداری و دوستاران طبیعت، تاکید جهت تکریم گردشگران و مسافران جهت تقویت صنعت توریسم، برنامه ریزی با پلاژها جهت حضور ناجی غریق برای جلوگیری از غرق شدن و شناسایی نقاط ممنوعه از جمله اقدامات صورت گرفته در چند روز ابتدایی آغاز طرح بوده است.

غلامی با تاکید بر اینکه در نقاط ممنوعه و خارج از طرح شنا کردن ممنوع است و ما هیچ مسئولیتی در این بابت نداریم، اظهار کرد: در مناطق طرح‌ها با وجود نیروی انتظامی و هلال احمر، ناجیان غریق و گشت موتوری امنیت کامل برقرار است و پول‌های اندکی که به‌عنوان ورودی در طرح‌ها می‌گیرند ارزش جان افراد را دارد.

معاون فرماندار میاندورود در ادامه از آمادگی واگذاری نقاط دیگر ساحل به سرمایه گذاران برای ایجاد طرح‌های گردشگری خبر داد.

غلامی در پایان گفت: در یک ماه گذشته 20 نفر از افرادی که در حال غرق شدن بودن از سوی اکیپ‌های حاضر در ساحل نجات پیدا کردند.دیدگاه شما در مورد : نجات 20 غریق در ساحل میاندورود

نجات 20 غریق در ساحل میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ