• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21250 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 23 تیر 1395 - ساعت: 12:05

چاپ
آموزش و پرورش زیر بنای توسعه کشور

معاون فرماندار میاندورود تاکید کرد

آموزش و پرورش زیر بنای توسعه کشور


معاون فرماندار میاندورود در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: زیر بنای پرورش مدیران و مسئولین سطح کشور از خروجی آموزش و پرورش است و به تبع آن توسعه کشور نیز در درجه اول به این نهاد بر می‌گردد.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان میاندورود با حضور معاون فرماندار میاندورود و دیگر اعضا در محل آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه معاون فرماندار میاندورود با بیان اینکه آموزش و پرورش تنها به‌عنوان یک اداره یا وزارت خانه مطرح نیست اظهار کرد: به این نهاد باید به‌عنوان یک دولت نگریسته شود چرا که مدارس بذرهای دانش را در دل دانش آموزان می‌کارند تا محصولش را در آینده برای کشور برداشت کنند.

محمدرضا غلامی افزود: آموزش و پرورش مختص یک نهاد نیست، بلکه همه نهادها به نوعی با آن سروکار دارند و اصلی ترین نهاد تربیتی بعد از خانواده در جامعه است.

وی با اشاره به اینکه امروزه اکثر والدین دو شغله هستند تصریح کرد: در این شرایط اصلی ترین نقش تربیت فرزندان در جامعه بر عهده آموزش و پرورش قرار گرفت.

غلامی گفت: زیر بنای پرورش مدیران و مسئولین سطح کشور از خروجی آموزش و پرورش است و به تبع آن توسعه کشور نیز در درجه اول به این نهاد برمی‌گردد.

گفتنی است در پایان جلسه به خیرین نیک اندیش و تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت لوح سپاس از سوی استاندار محترم و مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران اهدا شد.دیدگاه شما در مورد : آموزش و پرورش زیر بنای توسعه کشور

آموزش و پرورش زیر بنای توسعه کشور تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ