• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21281 - تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 - ساعت: 16:22

چاپ
نگاه ما واگذاری مدیریت ساحل به مردم است

فرمانده انتظامی میاندورود:

نگاه ما واگذاری مدیریت ساحل به مردم است


فرمانده انتظامی میاندورود گفت: نگاه ما این است که با توسعه فرهنگ اجتماعی، مردم را در مسائل اجتماعی دخیل و مدیریت سواحل را به مردم واگذار کنیم و پلیس نظاره‌گر باشد.

به گزارش میانخبر، ذات‌الله رضوانی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به حضور گردشگران و مسافران در نقاط مختلف شهرستان میاندورود به خصوص در سواحل، اظهار کرد: نگاه ما این است که با توسعه فرهنگ اجتماعی، مردم را در مسائل اجتماعی دخیل و مدیریت سواحل را به مردم واگذار کنیم و پلیس نظاره‌گر باشد.

وی با بیان اینکه حضور پلیس در سواحل مستمر خواهد بود، گفت: تلاش همه دستگاه‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ایجاد یک فضای شاد و مفرح برای مردم با رعایت قانون و حفظ حریم و حقوق دیگران است.

فرمانده انتظامی میاندورود از مردم خواست به توصیه‌های پلیس در پیشگیری از سرقت و استفاده از طرح‌های سالم سازی دریا توجه کنند.

رضوانی با اشاره به تعریض جاده گهرباران، افزود: رانندگان با رعایت قوانین و مقررات و انضباط خاص رانندگی سفر خوبی را برای خود از جنگل و دریا به یادگار بگذارند.

وی با بیان اینکه در حوزه درون شهری تا به امروز تصادف منجر به فوت شاهد نبودیم، تصریح کرد: با توجه به سرریز مسافر به مازندران و واقع شدن جاده مواصلاتی استان در شهر سورک، رانندگان رعایت حداکثر سرعت را انجام دهند تا مشکلی به‌وجود نیاید.دیدگاه شما در مورد : نگاه ما واگذاری مدیریت ساحل به مردم است

نگاه ما واگذاری مدیریت ساحل به مردم است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ