• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21283 - تاریخ انتشار : یکشنبه 27 تیر 1395 - ساعت: 23:00

چاپ

داور میاندورودی لیگ برتر فوتبال کشور:

کاندیدای بهترین داور لیگ برتر فوتبال هستم/ مازندران پتانسیل خوبی در داوری دارد


اشکان خورشیدی گفت: به‌خاطر قضاوت‌های سال گذشته از کاندیداهای داوران برتر لیگ هستم.

به گزارش میانخبر، اشکان خورشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با اشاره به آغاز لیگ برتر فوتبال در هفته آینده، اظهار کرد: در لیگ گذشته با قضاوت 13 بازی بعد از ترکی، پرکارترین داور لیگ برتر فوتبال بودم.

وی بیان کرد: این هفته کلاس توجیهی داوران لیگ برتر همراه با تست آمادگی جسمانی برگزار می‌شود و امیدوارم نماینده خوبی برای مازندران در لیگ برتر باشم.

داور مازندرانی لیگ برتر فوتبال ایران با بیان اینکه مراسم انتخاب بهترین‌های لیگ برتر دوم مرداد ماه در برج میلاد برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: به‌خاطر قضاوت‌های سال گذشته از کاندیداهای داوران برتر لیگ هستم.

خورشیدی با اشاره به حضور هفت داور ایرانی در لیست داوران بین‌المللی، اضافه کرد: دو سال در لیست داوران بین‌المللی بودم که به‌خاطر آسیب‌دیدگی از لیست خارج شدم و در تلاش هستم که دوباره وارد لیست شوم.

وی با تاکید بر اینکه مازندران از نظر داوری پتانسیل خوبی دارد، افزود: حضور چهار داور در لیگ برتر نشانه همین پتانسیل است.

این داور میاندورودی لیگ برتر فوتبال کشور برگزاری کلاس‌های توجیهی و دعوت کردن از داوران برجسته کشور و تدریس و مرور قوانین جدید داوری را برای ارتقا داوران استان مناسب دانست و گفت: این کلاس‌ها باعث افزایش دانش داوران و به اجماع رسیدن داوران در قضاوت می‌شود.دیدگاه شما در مورد : کاندیدای بهترین داور لیگ برتر فوتبال هستم/ مازندران پتانسیل خوبی در داوری دارد

کاندیدای بهترین داور لیگ برتر فوتبال هستم/ مازندران پتانسیل خوبی در داوری دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ