• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21289 - تاریخ انتشار : دوشنبه 28 تیر 1395 - ساعت: 23:49

چاپ
رسالت خبرنگاران امروز همانند سربازان 8 سال دفاع مقدس است

مدیر اداره ارشاد اسلامی میاندورود:

رسالت خبرنگاران امروز همانند سربازان 8 سال دفاع مقدس است


مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلام میاندورود با بیان اینکه وظیفه اصحاب رسانه انتقال مشکلات و معضلات مردم به گوش مسؤولان است، گفت: خبرنگاران وظایف مهم و حساسی همچون سربازان 8 سال دفاع مقدس بر عهده دارند.

به گزارش میانخبر، سید احمد رکابیان امشب در نشست با بسیج رسانه میاندورود که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه بسیج رسانه در زمینه اطلاع‌رسانی و خبررسانی نقش بسیار مهمی دارد، اظهار کرد: بسیار خوب است که افراد فعال رسانه از خود شهرستان هستند و اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود نیز آمادگی لازم برای روز خبرنگار در زمینه تجلیل از این جایگاه ارزشی را دارد.

وی با تأکید بر اینکه وظیفه اصحاب رسانه انتقال مشکلات و معضلات مردم به گوش مسؤولان است، تصریح کرد: خبرنگاران وظایف مهم و حساسی همچون سربازان هشت سال دفاع مقدس بر عهده دارند.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود خاطرنشان کرد: طی این یک‌سال حضور خود در میاندورود به این دیدگاه رسیده‌ام که خبرنگاران فعال و پرتلاشی در این شهرستان وجود دارند که باید عملکردشان را قدر بدانیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه بسیج رسانه در بخش فضای مجازی باید قوی عمل کنند، ادامه داد: افراد ضدانقلاب و سوءاستفاده‌گری وجود دارند که در این میان وظایف بسیج رسانه مقابله، شناسایی و اطلاع‌رسانی از معضلات آن است.

رکابیان در پایان گفت: وظیفه اصلی بسیج حفظ انقلاب و دستاوردهای آن است و بسیج رسانه نیز با رویکرد فرهنگی و اجتماعی خود می‌تواند به شکوفایی فضای رسانه‌ای کمک کند.مطالب مرتبط با : رسالت خبرنگاران امروز همانند سربازان 8 سال دفاع مقدس است
دیدگاه شما در مورد : رسالت خبرنگاران امروز همانند سربازان 8 سال دفاع مقدس است

رسالت خبرنگاران امروز همانند سربازان 8 سال دفاع مقدس است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ