• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21291 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 31 تیر 1395 - ساعت: 09:36

چاپ
برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران

مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود خبر داد

برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران


مدیر کتابخانه‌های عمومی میاندورود از برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمدطالبی اسبوئی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: یکصد و نود و یکمین نشست کتاب‌خوان استان مازندران در شهرستان میاندورود در ساحل دریا گهرباران این شهرستان برگزار شد.

وی بیان کرد: این نشست با حضورجمعی ازعلاقمندان کتاب و کتابخوانی و مسافران و گردشگران و بسیجیان با همکاری فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میاندورود و ستاد ساماندهی دریای سالم شهرستان برگزار ‌شد.

مدیر کتابخانه های عمومی میاندورود با بیان اینکه این نشست چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی و دومین نشست کتابخوان کتابخانه عمومی حضرت امیرالمومنین (ع) سورک بود، خاطرنشان کرد: این مراسم براساس مصوبه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهت ترویج و نشر فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار شد و 6 عنوان کتاب با موضوع مختلف از سوی اعضا و کتابداران کتابخانه معرفی شد.

طالبی کتابهای « خاکهای پشت کوشک » نوشته سعید عاکف، « جاناتان مرغ دریائی » نوشته ریچارد باخ، «خانواده وحقوق آن»نوشته سیدحسن اسعدی، «طب الکبیر» تالیف محسن شکری، «خاطرات پسر سرکار عبدی » تألیف مصطفی خرامان و «قرار» تألیف طاهره هومئیز را کتابهای معرفی شده از سوی اعضا و کتابداران بیان کرد.

وی تصریح کرد: درحاشیه این نشست حجت الاسلام جاویدپور به معرفی کتاب سال بسیج با عنوان «ملاقات در شب آفتابی» اثر علی موذنی در حوزه کتاب‌های دفاع مقدس پرداختند و در پایان مراسم به معرفی کنندگان لوح سپاس به رسم یاد بود اهدا شد.مطالب مرتبط با : برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران
دیدگاه شما در مورد : برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران

برگزاری چهارمین نشست کتابخوان شهرستانی در ساحل گهرباران تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ