• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21325 - تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 - ساعت: 16:43

چاپ
پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است/ در پیشبرد پروژه‌ها از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنید

امام جمعه میاندورود در جلسه شورای اداری میاندورود:

پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است/ در پیشبرد پروژه‌ها از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنید


امام جمعه میاندورود گفت: در این کشور هر کاری را بخواهیم انجام دهیم زیر بنای همه آنها کار فرهنگی است و پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است و همه باید در این مسیر قدمی بردارند.

به گزارش میانخبر، جلسه شورای اداری میاندورود ظهر امروز با حضور یوسف‌نژاد و دامادی نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در سالن جلسات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

حجت الاسلام رضا محمدنسب در این جلسه اظهار کرد: بعد از انتخابات سال گذشته اولین جلسه در حضور منتخبان مردم هستم و به آقایان یوسف نژاد و دامادی تبریک عرض می‌کنم.

وی با اشاره به برگزاری اولین نماز جمعه در کشور بعد از پیروزی انقلاب در پنج مردادماه سال 58 و روز نماز جمعه، افزود: در این کشور هر کاری را بخواهیم انجام دهیم زیر بنای همه آنها کار فرهنگی است و پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است و همه باید در این مسیر قدمی بردارند.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: با کار فرهنگی در سالی که رهبری سال را اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل نامیدند می توانیم به این مطالبات برسیم و مشارکت همه جانبه مردم را فراهم کرد.

محمدنسب با اشاره به زمان برداشت برنج و میوه در مازندران، بیان کرد: نمایندگان مجلس در خصوص واردات محصولات کشاورزی و برنج در این زمان توجه داشته باشند و جلوی آن را بگیرند.

وی تصریح کرد: مشکلا شهرستان با روحیه انقلابی حل می‌شود و باید در زمینه پیشبرد پروژه‌ها از ظرفیت بسیج سازندگی همانند دوران هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن استفاده کرد.دیدگاه شما در مورد : پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است/ در پیشبرد پروژه‌ها از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنید

پایگاه کار فرهنگی نماز جمعه است/ در پیشبرد پروژه‌ها از ظرفیت بسیج سازندگی استفاده کنید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ