• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21332 - تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 - ساعت: 21:10

چاپ
حواشی جلسه شورای اداری میاندورود با حضور نمایندگان مجلس

حواشی جلسه شورای اداری میاندورود با حضور نمایندگان مجلس


جلسه شورای اداری میاندورود با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرای شهرستان و نمایندگان مجلس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش میانخبر، جلسه شورای اداری میاندورود با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرای شهرستان و نمایندگان مجلس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه بعضی از مدیران به بیان مشکلات موجود در حیطه کاری خود پرداختند.

سیدشبر موسوی در این جلسه با بیان اینکه 23 درصد مرکبات و 25 درصد سیاه ریشه استان در میاندورود تولید می‌شود، بیان کرد: انتقال آن به بازار مصرف باید مستقیم از شهرستان صورت گیرد و اگر چند جا بارگیری شود دچار ضرر می‌شویم.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود ایجاد آب بندان در بخش گهرباران را ضروری دانست و ادامه داد: اگر آب بندان در زمین 60 هکتاری مورد نظر انجام شود از استرس 80 هکتار از اراضی جلوگیری می‌شود.

در ادامه مختار مهدوی ورزش را از ارکان توسعه یافتگی کشورها دانست و گفت: عمده مشکلات ما در شهرستان مشکل زیرساختی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: با وجود تیم‌هایی از میاندورود در سطح کشور، یک استادیوم و سالن ورزشی مناسب نداریم.

حسین طبری نیز با بیان اینکه مردم میاندورود به خاطر فراهم نبودن زیرساخت‌ها مقصر نیستند، افزود: یکی از مطالبات اولیه مردم حضور کامل ادارات در شهرستان است.

عضو شورای شهرستان میاندورود، تصریح کرد: بنیاد مسکن برای استقرار در شهرستان خواهان زمین در مرکز شهرستان است که اگر ما داشتیم برای مردم یک فضای سبز ایجاد می‌کردیم.

طبری با اشاره به پیش بینی 970 میلیون اعتبار در سال گذشته برای شهر سورک، تاکید کرد: تنها 130 میلیون از این اعتبارات محقق شد که باعث به‌وجود آمدن بدهی بالغ بر 2 میلیارد تومانی شهرداری شده است.

اسرافیل عرب رئیس شورای بخش گهرباران با بیان اینکه اگر روزی خبر از تصادف در جاده گهرباران نشنویم روزمان شب نمی‌شود، افزود: این جاده به‌دلیل تصادفات زیاد به جاده مرگ معروف شده است.

وی کمبود و ناسالم بودن آب شرب را از دیگر مشکلات بخش گهرباران بیان کرد و گفت: آب شرب ما آب کدر است و بدترین آب را در بخش گهرباران در حال استفاده هستیم.

عرب با اشاره به اینکه در گذشته مردم در زمین‌های خود انبار و یا سایه بان ایجاد می‌کردند، تصریح کرد: اما امروز به‌دلیل مخالفت‌های امور اراضی نمی‌توان حتی یک سایه بان درست کرد.

حواشی:

از معدود دفعاتی بود که مدیران توانستد مطالبات خودشان را در جلسه شورای اداری مطرح کنند و فقط سخنرانی یک طرفه فرماندار و مسئولان بلند پایه دیگر نبود.

قادری بعد از گذشت نزیک به سه سال همچنان از حضور نیافتن ادارت در شهرستان گلایه کرد.

بعضی از مدیران و مسئولان از اینکه وقت به آنها برای صحبت نرسید گلایه داشتند.

رسول خلیلی نماینده میاندورود در شورای اسلامی استان به دلیل نبود مکانی برای نشستن جلسه را ترک کرد.مطالب مرتبط با : حواشی جلسه شورای اداری میاندورود با حضور نمایندگان مجلس
دیدگاه شما در مورد : حواشی جلسه شورای اداری میاندورود با حضور نمایندگان مجلس

حواشی جلسه شورای اداری میاندورود با حضور نمایندگان مجلس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ