• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21333 - تاریخ انتشار : شنبه 02 مرداد 1395 - ساعت: 23:02

چاپ
فعالیت مسؤولان کشور باید تیمی و بدون حاشیه باشد

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس:

فعالیت مسؤولان کشور باید تیمی و بدون حاشیه باشد


نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه کار ما باید تیمی و بدون حاشیه باشد، گفت: همه ادارات با هم در ارتباط و به یکدیگر نیازمند هستیم و باید تکلیف خود را بدانیم.

به گزارش میانخبر، علی‌اصغر یوسف‌نژاد عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: از همه افرادی که در این مهم مداخله داشتند قدردانی می‌کنم که انتخابات خوب و کم‌حاشیه‌ای برگزار شد.

وی با بیان اینکه بارها اعلام کردم که باید از ظرفیت‌ها نهایت استفاده را کنیم، افزود: شأن و منزلت مدیر و مسؤولان با خدمت به مردم و رفع مشکلات بالا می‌رود که در این زمینه مسیر در اختیار ما است و باید فعال باشیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه کار ما باید تیمی و بدون حاشیه باشد، یادآور شد: نباید حل مشکلات را به یک فرد خاص بسپاریم، بلکه همه ادارات با هم در ارتباط بوده و باید تکلیف خود را بدانیم.

این مسؤول با اشاره به اینکه همه دستگاه‌های اجرایی به هم مرتبط هستند، خاطرنشان کرد: در سالی که به‌نام «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شد، به‌معنای استفاده از ظرفیت و شرایط مناسب در جهت رضایت‌مندی مردم است.

یوسف‌نژاد اضافه کرد: ما کمک می‌کنیم تا اقدامات خوبی در زمینه‌های گوناگون انجام شود و همه مسؤولان آگاه باشند که تخصیص اعتبار بر اساس استحقاق کسی نیست.

وی با بیان اینکه روستاهای سطح میاندورود از تراکم جمعیت بالایی برخوردار است، ادامه داد: کارهایی که نیمه‌تمام است باید تکمیل شود، اقدامات خوبی در گذشته برای این شهرستان انجام شد که باید تلاش کنیم آینده امیدوارکننده‌تری رقم بزنیم.

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به تقویت برخی از سرمایه‌گذاری‌ها تأکید کرد و یادآور شد: مناطق ساحلی باید برای طرح گردشگری تعریف شود و فقط نمی‌توان در موردش حرف زد اما عملی انجام نداد.

یوسف‌نژاد اضافه کرد: حاشیه‌‌ها، تضاد و تقابل که در ابزارهای تبلیغاتی استفاده می‌شود از بین برود و نباید موضوع اختلاف بیان شود.

وی با اشاره به اینکه مشکل ما این است که یک مرکز درمانی، دانشگاهی و ورزشی نداریم اما با مقایسه با پنج سال قبل پیشرفت خوبی داشتیم، گفت: کاری کنیم که از ظرفیت‌های موجود در این شهرستان استفاده کنیم و از انتقادهای سازنده در مسیر پیشرفت بهره ببریم.دیدگاه شما در مورد : فعالیت مسؤولان کشور باید تیمی و بدون حاشیه باشد

فعالیت مسؤولان کشور باید تیمی و بدون حاشیه باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ