• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21336 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 - ساعت: 13:39

چاپ
200 میلیون اعتبار برای بازگشایی جاده بین مزارع نیاز است+ تصاویر

عضو شورای شهر سورک در حاشیه بازدید نمایندگان مجلس از ریزش جاده بین مزارع

200 میلیون اعتبار برای بازگشایی جاده بین مزارع نیاز است+ تصاویر


عضو شورای شهر سورک گفت: برای ساخت دیواره بتنی و بازگشایی جاده بین مزارع، پیمانکار هزینه آن را 200 میلیون تومان اعلام کرده است.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی به همراه فرماندار، امام جمعه، اعضای شورای شهر و شهردار سورک و همچنین معاون فرماندار و مدیر جهاد کشاورزی میاندورود از محل پروژه ساخت دیواره بتنی و ریزش جاده بین مزارع شهر سورک بازدید کردند.

علی اکبر مظلومی‌نیا در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: سیلاب‌های رودخانه داراب رود موجب ریزش دیواره‌های جاده بین مزارع در جنب منطقه لپر جنوبی شد.

وی افزود: ریزش جاده در سه نقطه جمعا به طول 200 متر اتفاق افتاده به همین دلیل راه ارتباطی 400 هکتار از اراضی پایین دست با مشکل روبرو شده است.

عضو شورای شهر سورک خاطرنشان کرد: برای ساخت دیواره بتنی و بازگشایی جاده، پیمانکار هزینه آن را 200 میلیون تومان اعلام کرده است.

مظلومی‌نیا بیان کرد: در این راستا مقرر شد فرماندار به همراه هیات کارشناسی با حضور مدیر آب منطقه‌ای شهرستان و کارشناسان مربوطه از محل حادثه بازدید داشته و گزارشات آن را برای تخصیص بودجه و ارائه به نمایندگان مجلس فراهم کنند.دیدگاه شما در مورد : 200 میلیون اعتبار برای بازگشایی جاده بین مزارع نیاز است+ تصاویر

200 میلیون اعتبار برای بازگشایی جاده بین مزارع نیاز است+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ