• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2136 - تاریخ انتشار : شنبه 24 خرداد 1393 - ساعت: 14:25

چاپ
امام زاده ای که یک شبه ظاهر شد!/ سودجوها بدون دلپواسی در میاندرود

جامخانه ای دیگر در راه است !

امام زاده ای که یک شبه ظاهر شد!/ سودجوها بدون دلپواسی در میاندرود


زنی در اتاق خودش با 2 پارچه سبز محلی را مشخص کرده ، قرآن و دعا بروی آنها قرار داده و 2 عروسک شیطانی نیز کنار دست خود قرار داده است و ادعا می کند که از عالم غیب به او الهام شده است که این مکان قبر دو امام زاده می باشد و از این راه سودسرشاری بدست آورده است .

به گزارش میانخبر ، وی حدود 20 سال پیش نیز ادعا کرده بوده که خواب دیده  و در گوشه ای از حیاط منزلش یک پسر بچه در حال سنج زدن و مردی در حال دهول زدن است و پس از این خواب وی مجددا در  ادعایی مضحک وبی پایه و اساس اظهار داشته یک برآمدگی سیمانی در حیاط وی وجود دارد که مکانی از دو امام زاده بزرگ است که صاحب کرامات هستند !

ادعاها و دور گرفتن این زن که گویی تازه به اوج خود رسیده است دوباره با گذشت مدت زمانی مدعی شد آن مکان، مکان دفن بی بی زهره دختر امام موسی کاظم(ع) و همسر امام سجاد(ع) و امام سجاد (ع) می باشد!!!                                                 

نکته جالب توجه و قابل تامل در خصوص این زن و ادعاهای خیالی اش اینست که گروهی از مردم به منظور شفا و دست بوسی به منزل وی می روند و هدایا و نذورات فراوانی تقدیم آنها می کنند و از طریق تحریک احساسات مردم کاسبی خوبی به راه انداخته اند .

در ادامه این مطلب باید افزود: بعد از گذشت چند سال از این موضوع زیارت عده ای از مردم از این مکان برادر شوهر این زن اقدام به ساخت منزلی در پشت خانه آنها کرده که بدلیل اینکه تنها مسیر رفت و آمد آنها از روی همین به اصطلاح قبور می گذشته قبور فرضی را به چند متر جابجا و به گوشه دیگر حیاط منتقل کردند!

و آنچه که اخیرا در حال زخ دادن است اینست که آنها اقدام به ساخت اتاقکی نموده و آن را تزئین کرده که به اصطلاح امامزاده در آن مکان دفن است تا با زرق و برق نشان دادن این فضا درآمد بیشتری را کسب کنند .

این ادعاها از جانب زنی در روستای اسلام آباد میاندرود ابراز می شود که گویی در سایه غفلت متولیان و دستگاه های امنیتی و انتظامی و حتی فرهنگی در حال ترویج فرهنگ خرافه پرستی است و با تحریک احساسات مردم و دست مایه قرار دادن باورها و اعتقادات مردم درصدد بهره برداری مالی به سود خود می باشد اتفاقاتی که شاید در دراز مدت مشکلاتی را در اعتقادات و باورهای مردم بوجود بیاورد .

شایان ذکر است چندسال پیش نیز اهالی یک روستا در میاندرود مدعی شده بودن که امام زمان (عج) در آنجا حضور دارد و بر درختی تکیه دارد که شیره قرمز از درخت خارج میشد را دست مایه قرار دادن وبا تبلیغات گسترده مردم دسته دسته برای گرفتن شفا ! به آن درخت کذایی پارچه و.. می بستند و انتظارشفا داشتند که بعد از مدت ها مشخص شد که داستان چیز دیگری بوده است .

از مسولان شهرستانی انتظار می رود نسبت با این عوامل که با احساسات و اعتقادات مردم بازی می کنند برخورد جدی شود تا ریشه اعتقادات مردم از طریق سواستفاده های مکرر سست نشود . مطالب مرتبط با : امام زاده ای که یک شبه ظاهر شد!/ سودجوها بدون دلپواسی در میاندرود
دیدگاه شما در مورد : امام زاده ای که یک شبه ظاهر شد!/ سودجوها بدون دلپواسی در میاندرود

امام زاده ای که یک شبه ظاهر شد!/ سودجوها بدون دلپواسی در میاندرود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ