• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21375 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 مرداد 1395 - ساعت: 19:52

چاپ
ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در میاندورود

رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری میاندورود خبر داد

ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در میاندورود


رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری میاندورود از ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در شهرستان خبر داد.

به گزارش میانخبر، رضا مهدیان در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: در راستای تأکیدات صورت گرفته در شورای اداری میاندورود در راستای حمایت مضاعف از سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری، در محل زمین سرمایه‌گذار با انگیزه بومی و شناخته شده منطقه گهرباران با سرمایه گذار این بخش مذاکراتی انجام شد.

وی بیان کرد: طی بازدید طولانی و با هدف ایجاد انگیزه و متقاعد کردن این سرمایه گذار برای هدفی که همانا ایجاد تاسیسات گردشگری از نوع اقامتی و توسعه واحد پذیرایی بین راهی صورت گرفت و این همان مفهوم و انجام دستورالعمل پنجره واحد سرمایه گذاری که با رسالت سرعت در خدمت‌گذاری به متقاضی سرمایه گذاری است.

رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری ساری و میاندورود خاطرنشان کرد: در این بازدید سرمایه گذار ترغیب به اجرای فوری طرح سالمسازی دریا در ملک خصوصی مطلقا توریستی خود که متصل به ساحل تا داغی آب است شد و اداره میراث فرهنگی گردشگری شهرستان پیگیر و ناظر بر حضور مسافران و گردشگران احتمالی و کنترل و حفظ جان و مال آنها است.

مهدیان افزود: متقاعد کردن سرمایه گذار در راستای تحقق انتظار نمایندگان مجلس در جلسه شورای اداری مبنی بر حمایت از سرمایه گذار و توسعه صنعت گردشگری است.

وی تصریح کرد: صنعت گردشگری صنعتی پویا، اشتغالزا و ارز آور بوده و این مهری بر فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری در امر اقتصاد مقاومتی و دغدغه دولت در انجام آن است.مطالب مرتبط با : ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در میاندورود

ترغیب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح سالم‌سازی دریا در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ