• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21385 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 مرداد 1395 - ساعت: 13:07

چاپ
برگزاری یادواره شهدا در 8 مهر ماه

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای دهستان کوهدشت خبر داد

برگزاری یادواره شهدا در 8 مهر ماه


دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای دهستان کوهدشت از برگزاری این یادواره در هشتم مهرماه خبر داد.

به گزارش میانخبر، جلسه ستاد گرامیداشت شهدای دهستان گوهدشت در سالن جلسات سپاه میاندورود برگزار شد.

حسین جناسمی در این نشست اظهار کرد: امروز امنیت و آرامش خود را مدیون شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستیم که در جبهه مقاومت در برابر شیطان بزرگ در حال مبارزه هستند.

وی با بیان اینکه آمریکا با تشکیل داعش به‌دنبال از بین بردن جمهوری اسلامی است، افزود: امروز مرزهای ما ایلام و کرمانشاه نیست بلکه سواحل مدیترانه و نیجریه است.

فرمانده سپاه میاندورود خاطرنشان کرد: شهدا رفتند تا ما پیرو ولایت باشیم و چیزی جز زیبایی، مقاومت و ایثار به یادگار نگذاشتند.

جناسمی بیان کرد: ماهواره برای از بین بردن بنیان خانواده در تلاش است و برای مقابله با جنگ نرم دشمن ابتدا باید خودمان ارتباط خود را با شهدا و قرآن بیشتر کنیم.

سید پرویز رضوی دبیر ستاد برگزاری یادواره شهدای دهستان کوهدشت از برگزاری این یادواره در هشتم مهرماه خبر داد و گفت: این مراسم با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و ایثارگران در روستای جناسم برگزار می‌شود.

حجر عسگری بخشدار مرکزی میاندورود نیز با اشاره به برگزاری این مراسم در روستای جناسم، گفت: برگزاری یادواره شهدا وظیفه ما است و امروز فراهم کردن جاده مناسب برای رفت و آمد به این روستا را اولویت کار خود می‌دانم.

در پایان مقرر شد جلسه بعدی با حضور مدیران شهرستانی در محل برگزاری یادواره انجام شود.مطالب مرتبط با : برگزاری یادواره شهدا در 8 مهر ماه
دیدگاه شما در مورد : برگزاری یادواره شهدا در 8 مهر ماه

برگزاری یادواره شهدا در 8 مهر ماه تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ