• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2139 - تاریخ انتشار : شنبه 24 خرداد 1393 - ساعت: 14:29

چاپ
بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه استفاده از نسل جوان است

سید مجتبی رسولی در مراسم میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت:

بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه استفاده از نسل جوان است


خطیب جمعه شهرستان میاندرود بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه را استفاده از نسل جوان دانست.

به گزارش میانخبر ،  سید مجتبی رسولی در مراسم گرامیداشت میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان با بیان اینکه تا بحال جوانان به حرفهای ما زیاد گوش دادند و امروز می خواهیم حرف جوانان را گوش کنیم افزود: ما در شعارهایمان زیاد از جوان می گویم ولی چقدر به جوانان بها دادیم.

وی به وجود چالشهای زیاد در مقابل جوانان در کشور اشاره کرد و گفت: بیشترین مشکل ما در حوزه جوانان است و جوان در یک حوزه مسئولیتی وسیع دارای مسئولیت سنگینی است.

وی با تاکید بر اینکه جوان را نمی شود در ورزش، اجتماع و دانشگاه خلاصه کرد افزود: جوان و دوران جوانی اقتضاعاتی دارد که همه حوزه ها را دربر می گیرد.

خطیب جمعه شهرستان میاندرود بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه را استفاده از نسل جوان دانست.

رسولی با بیان اینکه ما حضور عملی و فیزیکی جوان را کم داریم گفت: باید ببینیم کجای کار را به جوانان سپردیم که توقع داریم آنها در صحنه حضور داشته باشند.

در پایان این مراسم جوانان سوالات خود را از مسئولین شهرستانی پرسیدند و بیشتر سوالات آنها در خصوص اشتغال جوانان بود که با وجود داشتن تحصیلات دانشگاهی همچنان بیکار هستند.

وی از اعلام آمادگی خود برای نشست پرسش و پاسخ با جوان خبر داد و گفت: نیاز است که با جوانان بیشتر بنشینیم و به صحبت های آنها گوش دهیم تا از مشکلات آنها با خبر شویم.مطالب مرتبط با : بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه استفاده از نسل جوان است
دیدگاه شما در مورد : بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه استفاده از نسل جوان است

بهترین راهکار برای پیشرفت هر جامعه استفاده از نسل جوان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ