• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21392 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 مرداد 1395 - ساعت: 00:05

چاپ
دهیار دارابکلا: مردم روستا قصد تجمع مقابل فرمانداری را داشتند

مرگ جوانی دیگر در جاده دارابکلا؛

دهیار دارابکلا: مردم روستا قصد تجمع مقابل فرمانداری را داشتند


عصر روز یک‌شنبه در مسیر جاده داراب‌کلا به‌دلیل برخورد یک دستگاه پژو 206 و موتورسیکلت، راننده جوان موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

به گزارش میانخبر، عصر روز یک‌شنبه در مسیر جاده داراب‌کلا به‌دلیل برخورد یک دستگاه پژو 206 و موتورسیکلت راننده جوان موتورسیکلت جان خود را از دست داد.

این جاده راه ارتباطی روستای‌های دارابکلا، اوسا، مرسم و روستای بالادست و همچنین جاده دسترسی به جنگل میاندورود است که در ایام مختلف سال به‌ویژه در زمان اعیاد شاهد حضور مسافران و گردشگران زیادی از نقاط مختلف کشور است.

دهیار روستای داراب‌کلا در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه یکی از دلایل تصادفات در جاده داراب‌کلا نبود شانه خاکی، علائم راهنمایی و خط کشی مناسب است، اظهار کرد: تصادف عصر روز یک‌شنبه نیز به‌دلیل همین عوامل به‌وجود آمد.

محمد دباغیان افزود: در طول چند سال گذشته شاهد چنین تصادفاتی بودیم و با وجود پیگیری‌هایی که از سوی مسئولان محلی انجام گرفت هیچ یک از مسئولان و نمایندگان قدیمی و فعلی قدمی در این رابطه برنداشتند.

وحید آهنگر دارابی فردی که بر اثر تصادف در عصر روز یک شنبه فوت کرد

وی با اشاره به تصادف عصر روز یک‌شنبه، تصریح کرد: بعد از این حادثه گروه بسیار زیادی از مردم و جوانان روستا به‌عنوان اعتراض قصد تجمع در مقابل فرمانداری را داشتند.

دباغیان با تاکید بر اینکه تعریض جاده داراب‌کلا بعد از چندین سال و ایجاد تنش اجتماعی هنوز انجام نگرفته است، اضافه کرد: مسئولان ذی‌ربط برگزاری تجمع را به نفع شهرستان ندانسته و قول پیگیری این موضوع را دادند.

وی با بیان اینکه گزارش این تنش اجتماعی به حراست فرمانداری، بخشداری و نیروی انتظامی داده شده است، گفت: از مسئولان می‌خواهیم فکری به حال این جاده بکنند و همیشه نمی‌توان جلوی مردم را گرفت.

به گزارش میانخبر، بیش از چهار سال پیش به‌دلیل تصادفی در جاده دارابکلا چند نفر جان خود را از دست دادند که به همین دلیل نمایندگان وقت مجلس شورای اسلامی آقایان شجاعی و یوسف‌نژاد که در حال حاضر دوباره نماینده مجلس شده است قول حل مشکل جاده این روستا را داده بودند که این وعده بعد از گذشت چندین سال همچنان بر زمین مانده است.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 06 مرداد 1395 - 06:20 دارابکلایی

    دست دهیارعزیرمون دردنکنه دهیارحان حمایتت میکنیم ولی بهت قول نمیدیم که اتفاق بعدی بخاطربدقولی مسئولین بحرفتون گوش بدیم واگه اقدامی صورت نگیره خدای نکرده اتفاقی بیفته دیکه مسئولیتش بعده شخص فرماندارواستاندار ومسئولین راه وترابرای هستش از ماگفتن دیگه خود دانیدظاهراهمیشه باید بدای احقاق حقوق خودمون متوصل به خوشونت بشیم وجان انسانها برای مسئولین ارزشی نداره وتو اولویت نیست درست میگم جناب فرماندار؟؟!!!!!! قصدتهدیدنداریم ولی جاده دارابکلا رابخاطرارج نهادن به جان انسانها دریابد!!!

    پاسخ به نظر
    + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : دهیار دارابکلا: مردم روستا قصد تجمع مقابل فرمانداری را داشتند

دهیار دارابکلا: مردم روستا قصد تجمع مقابل فرمانداری را داشتند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ