• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21395 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 مرداد 1395 - ساعت: 20:04

چاپ
دسترسی 5 هزار خانواده در میاندورود به سیستم دیجیتال با راه‌اندازی فرستنده جدید

معاون فاوا سازمان بسیج خبر داد

دسترسی 5 هزار خانواده در میاندورود به سیستم دیجیتال با راه‌اندازی فرستنده جدید


معاون فاوا سازمان گفت: با افتتاح فرستنده دیجیتال در میاندورود، بیش از 20 شبکه تلویزیونی و رادیویی برای بیش از 5 هزار خانوار در دسترس خواهد بود.

به گزارش میانخبر، پیش از ظهر امروز با حضور معاون فاوا سازمان بسیج کشور فرستنده دیجیتال در روستای اسرم شهرستان میاندورود نصب و راه‌اندازی شد.

سردار محمدحسین دینی در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با بلاغ با بیان اینکه امروزه آسیب‌های اجتماعی و فردی ماهواره بیش از پیش مشخص شده، اظهار کرد: سازمان بسیج کار اغنایی و تشویقی را برای جمع‌آوری ماهواره آغاز کرده است.

معاون فاوا سازمان بسیج با اشاره به اینکه تا به امروز بیش از 100 هزار دستگاه ماهواره در کشور جمع‌آوری شده است، افزود: برای اینکه بعد از جمع‌آوری ماهواره‌ها مردم از سیستم دیجیتال استفاده کنند نیاز به مهیا کردن بسترهای لازم در این زمینه است.

وی تصریح کرد: در جاهایی که سیگنال سیستم‌های دیجیتال در آن مکان حضور نداشت مردم روی به ماهواره آورده بودند، به همین دلیل با همکاری صدا و سیما اقدام به نصب و راه‌اندازی سیستم دیجیتال در این مکان‌ها می‌کنیم.

دینی با بیان اینکه شعاع پوشش این دستگاه 10 کیلومتر است، خاطرنشان کرد: راه‌اندازی فرستنده دیجیتال از نوع محلی تا به امروز در استان‌های خراسان رضوی، جنوبی، هرمزگان و تهران انجام شده است.

معاون فاوا سازمان بسیج در پایان گفت: با افتتاح این فرستنده بیش از 20 شبکه تلویزیونی و رادیویی برای بیش از 5 هزار خانوار در دسترس خواهد بود.


منبع : بلاغ

مطالب مرتبط با : دسترسی 5 هزار خانواده در میاندورود به سیستم دیجیتال با راه‌اندازی فرستنده جدید
دیدگاه شما در مورد : دسترسی 5 هزار خانواده در میاندورود به سیستم دیجیتال با راه‌اندازی فرستنده جدید

دسترسی 5 هزار خانواده در میاندورود به سیستم دیجیتال با راه‌اندازی فرستنده جدید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ