• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21399 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 06 مرداد 1395 - ساعت: 23:55

چاپ
پشت پرده دعوت از زراعتی چه کسی است؟

وقتی از اموات هم بهره‌برداری سیاسی می‌شود

پشت پرده دعوت از زراعتی چه کسی است؟


آیا فرماندار و رسولی از اتفاقات پیش آمده در سال گذشته و حمایت این فرد اصلاح طلب از سران فتنه خبرنداشتند و اینکه نمی‌دانستند این فرد می‌خواهد سخنران این مراسم باشد!!؟؟

به گزارش میانخبر، عصر امروز در مسجد جامع شهر سورک مراسم ختم خواهر حجت الاسلام رسولی امام جمعه بخش هچیرود چالوس و امام جمعه سابق میاندورود برگزار شد.

درخصوص چرایی این مراسم در شهر سورک گفته می شود این مراسم از سوی عده ای از شهروندان سورک به دلیل قدردانی از حضور 9 ساله رسولی در شهر سورک بوده است.

حجت الاسلام رسولی که اصالتا اهل یکی از روستاهای شهرستان جویبار است در زمان حضور خود به عنوان امام جمعه در چند سال پایانی مسئولیت خود در ساری ساکن بود و به میاندورود رفت و آمد می کرد.

یکی از نکات جالب توجه این مراسم حضور فرماندار میاندورود و حجت الاسلام صمد زارعتی به عنوان سخنران مراسم است.

فرماندار میاندورود که در اغلب مراسمات مذهبی و دینی و به خصوص 9 دی حضور پیدا نمی کند و معاونان خود را می‌فرستد در این مراسم شرکت کرد.

حجت الاسلام زراعتی که صحبت هایش درمورد سران فتنه در مراسم 24 خرداد سال گذشته حاشیه‌های زیادی ایجاد کرده بود حضورش در این مراسم جای تعجب داشت و این سوال به وجود می‌آید که آیا فرماندار و رسولی از اتفاقات پیش آمده در سال گذشته و حمایت این فرد اصلاح طلب از سران فتنه خبرنداشتند و اینکه نمی‌دانستند این فرد می‌خواهد سخنران این مراسم باشد!!؟؟

امروز این مسئله که دیدگاه‌های رسولی با زراعتی و فرماندار به هم نزدیک است را بیش از پیش تقویت کرد و قسم‌های افراد در تبرئه کردن خود درخصوص یکی نبودن افکارش با جناح خاص و حمایت از سران فتنه را می‌توان برای فرار از اتهامات دانست.

تعدادی افراد خاص برای نشان دادن خود و عرض اندام اقدام به برگزاری چنین مراسماتی و دعودت از افراد معلوم الحال می‌کنند و به کوچکترین بهانه و مراسمی سعی در دعوت از این افراد دارند و متاسفانه تعدادی از شهروندان بدون در نظر گرفتن مسائل پشت پرده و اینکه وابستگی سیاسی به فرد و جناحی ندارند در مسیر این افراد قرار گرفته‌اند.مطالب مرتبط با : پشت پرده دعوت از زراعتی چه کسی است؟
برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 07 مرداد 1395 - 03:18 محمد فرخ سوركي

  مدير مسول ميانخبر جا دارد به حال سورك گريه كرد كه هر كس به خود اجازه مي دهد كه به ميل و سليقه خود رفتار انساندوستانه و همدردي مردم شريف و قدر شناس را آماج نيت سياسي كثيف و رذيلانه كند و نميدانم كه كي كاسه صبر اين مردم لبريز ميشود .در عجب هستم كه كجاي اين كار و عمل ناثواب بوده و يا چه كينه اي از اين مردم در دل كه نويسنده اين خبر را مجبور به اين ياوه سرايي بر عليه سوركي ها كرد مجلس ختم مگر جاي جولان سياسي است و يا حضور افراد با هر مسوليت در يك مراسم ختم گناه است و يا مگر اصلاح طلبان كافر هستن مگر جواب دندان شكن در انتخابات درسي براي شما نبوده كه به هر بهانه ايي بدون در نظر گرفتن خط قرمز احترام به مردم اينچنين يك مراسم ختم را بهانه ميكنيد .بنده خط و خطوط سياسي را قبول ندارم و اعتقادم به خط صراط مستقيم است ولي اينچنين رويكردي را قابل قبول ندانسته و اعتقاد دارم در صورت عدم عذرخواهي از مردم جا دارد توسط مردم از لحاظ حقوقي پيگيري شود

  پاسخ به نظر
  + 18 - 7
 • پنج شنبه 07 مرداد 1395 - 10:26 فرهنگي

  واقعا دنبال چي هستيد شما فكر مي كنيد كه همه مردم و مسولين بايد نظر شون با شما يكي باشد انسان بايد نزد خدا عزيز باشد نه نزد شما حالا اقاي فرماندار و امام جمعه بايد بيان در دعوت افراد از شما اجازه ب

  پاسخ به نظر
  + 15 - 5
دیدگاه شما در مورد : پشت پرده دعوت از زراعتی چه کسی است؟

پشت پرده دعوت از زراعتی چه کسی است؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ