• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21472 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 مرداد 1395 - ساعت: 12:06

چاپ
کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی همراه با کارگاه ساخت و پلمپ+ عکس

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خبر داد

کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی همراه با کارگاه ساخت و پلمپ+ عکس


دادستان عمومی و انقلاب میاندورود از کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی همراه با کارگاه ساخت و پلمپ در شهرستان‌های ساری و میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام اسماعیل ملاکریمی در گفت‌‍وگو با خبرنگار ما از کشف و ضبط بیش از یک هزار و 200 لیتر مشروبات الکلی و کارگاه بزرگ ساخت و پلمپ آن در شهرستان‌های ساری و میاندورود خبر داد.

وی بیان کرد: طبق گزارشی که از سوی سربازان گمنام سپاه کربلا مازندران مبنی بر اینکه فردی در شهرستان میاندورود مشروبات الکلی را بین افراد و بعضی تالارها پذیرایی توزیع می‌کند با دستور قضایی اقدامات تحقیقاتی برای رصد از سوی دادستانی داده شد که بعد از بررسی میدانی مشخص شد نام برده در میاندورود فعالیت مجرمانه از طریق توزیع و فروش مشروبات داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود خاطرنشان کرد: در دهم مردادماه این فرد در شهر سورک همراه با 60 بطری مشروبات الکلی به ظاهر خارجی با برندهای روسی همراه با یک دستگاه خودرو و وسایل پلمپ کننده دستگیر و نام برده تحت نظر جهت انجام تحقیقات قرار گرفت.

ملاکریمی افزود: این فرد در تحقیقات انجام شده حاضر به همکاری با ضابطین جهت دستگیری و کشف و ضبط عاملین اصلی در شهرستان ساری شد که با تلاش و زحمات مامورین با توجه به هماهنگی با دادستان مرکز استان متهم دیگری در شهرستان ساری دستگیر شد.

وی تصریح کرد: در این عملیات کارگاه بزرگ مشروبات الکلی در یکی از مناطق ساری کشف و به مقدار یک هزار و 200 لیتر مشوربات الکلی و تعداد زیادی ظروف با برند مشروبات خارجی و دستگاه پلمپ کننده کشف و ضبط شد و تلاش برای دستگیری متهم اصلی ادامه دارد.

ملاکریمی با ابراز تشکر از تلاش و زحمات سربازان گمنام اطلاعات سپاه میاندورودو استان، گفت: مردم و شهروندان با رصد کردن اوضاع و احوال محل سکونت درصورتی که افرادی موجبات برهم زدن امنیت و آسایش و رفاه مردم را داشته باشند به این دادستانی یا ضابطین گزارش کنند که شخصا نسبت به صدور دستور قضایی اقدام خواهم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب میاندورود در پایان تاکید کرد: امیدواریم با احیای ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان در حوزه پیشگیری از جرائم مخصوصا جرائم اخلاقی و بدحجابی پیشگیری لازم به‌عمل آید و این دادستانی طبق قانون از عامران به معروف و ناهیان از منکر دفاع خواهد کرد.دیدگاه شما در مورد : کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی همراه با کارگاه ساخت و پلمپ+ عکس

کشف 1200 لیتر مشروبات الکلی همراه با کارگاه ساخت و پلمپ+ عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ