• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21479 - تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 - ساعت: 14:06

چاپ
شهرداری در رزوزهای سه‌شنبه تا 8 شب به شهروندان خدمات اداری می‌دهد

سرپرست شهرداری سورک:

شهرداری در رزوزهای سه‌شنبه تا 8 شب به شهروندان خدمات اداری می‌دهد


سرپرست شهرداری سورک گفت: برای رفاه حال شهروندان و کسانی که صبح تا غروب به سر کار می‌روند و نمی‌توانند به کار اداری خود برسند شهرداری در روزهای سه شنبه از ساعت هفت صبح تا هشت شب با حضور تمامی کارکنان خود آماده خدمت‌رسانی و پذیرش ارباب رجوع است.

به گزارش میانخبر، ابوالفضل سبک روح در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان از وظایف اصلی شهرداری است، اظهار کرد: شهرداری با انجام برنامه‌های مختلف سعی در انجام این وظایف دارد.

وی بیان کرد: برای رفاه حال شهروندان و کسانی که صبح تا غروب به سر کار می‌روند و نمی‌توانند به کار اداری خود برسند شهرداری در روزهای سه شنبه از ساعت هفت صبح تا هشت شب با حضور تمامی کارکنان خود آماده خدمت‌رسانی و پذیرش ارباب رجوع است.

سرپرست شهرداری سورک خاطرنشان کرد: برای اینکه از نزدیک مشکلات و درخواست‌های شهروندان را ببینیم و بشنویم دیدار عمومی شهردار با مردم را در مساجد سطح شهر شروع کردیم.

سبک روح تصریح کرد: هر 15 روز به یکی از مساجد سطح شهر رفته و شنونده سخنان مردم آن منطقه خواهیم بود.

وی افزود: عصر روز شنبه 16 مردادماه از ساعت 6 الی 8 در مسجد امام جعفر صادق(ع) حاضر خواهم شد و شنونده مشکلات شهروندان در منطقه چهارراه آزادگان خواهم بود.

سبک روح با بیان اینکه در این دیدار رئیس اداره برق شهرستان برای حضور در این جلسه و پاسخگویی به مردم اعلام آمادگی کرده است، تاکید کرد: مدیران و روسای ادارات نیز می‌توانند برای ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره با شهروندان در این جلسات حضور پیدا کنند.دیدگاه شما در مورد : شهرداری در رزوزهای سه‌شنبه تا 8 شب به شهروندان خدمات اداری می‌دهد

شهرداری در رزوزهای سه‌شنبه تا 8 شب به شهروندان خدمات اداری می‌دهد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ