• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21480 - تاریخ انتشار : شنبه 16 مرداد 1395 - ساعت: 17:35

چاپ
پروژه مهر یک طرح زمان‌بند و هدفمند در مشارکت همه جانبه است/ مدرسه شهید اسدیان در هفته دولت افتتاح خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

پروژه مهر یک طرح زمان‌بند و هدفمند در مشارکت همه جانبه است/ مدرسه شهید اسدیان در هفته دولت افتتاح خواهد شد


مدیر آموزش و پرورش میاندورود گفت: پروژه مهر یک پروژه و طرح زمان بند و هدفمند در طرح مشارکت همه جانبه برای حرکتی همه جانبه است.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب خزائلی در نشستی پیرامون پروژه مهر با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: نمی‌شود خانواده‌ای را پیدا کرد که دیروز، امروز یا فردا را مهمان ما نبوده باشد به همین دلیل آموزش و پرورش هماهنگی تنگاتنگی با همه خانواده‌ها دارد.

وی افزود: پروژه مهر یک پروژه و طرح زمان بند و هدفمند در طرح مشارکت همه جانبه برای حرکتی همه جانبه است.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با بیان اینکه این پروژه اختصاص به معاونت یا واحد خاص ندارد خاطرنشان کرد: برخوردار، نیمه برخوردار و محروم همه در آن مشارکت می‌کنند.

عرب خزائلی با تاکید بر اینکه این یک پروژه دولتی و مردمی و یک حرکت هوشمندانه برای تدارک محتوا و درون مایع آموزشی عقیدتی و فرهنگی است، اضافه کرد: در عین حال که دستور مراقبت و پایش از بالا به پایین در پروژه مهر ملموس است ولی بارسنگین طراحی، استمرار و به هدف رساندن طرح توامان به دوش اداری‌ها و خانواده‌ها است.

وی با اشاره به در حال اجرا بودن پروژه مهر سال 95، تصریح کرد: درعین حال که پروژه مهر سال جاری در حال اجرا است نشست‌ها، طراحی‌ها و اندیشه‌ها برای پرداختن به پروژه مهر سال آینده کلید می‌خورد و همه واحدها در آن مداخله و مشارکت دارند.

در ادامه معاون آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش میاندورود گفت: بعد از اینکه در 29 خرداد بخشنامه پروژه مهر وصول شد شورای پروژه با 7 کمیته تشکیل شد.

شعبانی افزود: شیوه نامه برای مدارس ایجاد شده و برای هر مدرسه یک شورا تشکیل و جلسه توجیهی برای بازخوانی و توجیه مدیران برگزار شد.

وی بیان کرد: برای اولین بار زنگ نمادین آغاز پروژه مهر در میاندورود با این نیت که همه حساس شده و در اجرای پروژه وارد شوند، نواخته شد.

شعبانی شعار آغاز پروژه مهر در میاندورود را "دست به دست هم دهیم با مهر مدرسه کنیم آباد" بیان کرد و گفت: کارها حول سه محور شاداب سازی مدارس، ایمن سازی و بهسازی و خرید تجهیزات لازم برای مدارس و همچنین برنامه ریزی مناسب سالانه برای ارتقای کمی و کیفی برنامه‌های آموزشی و پرورشی در مدارس انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه بازدید کننده از پروژه مهر ایجاد شد و پیگیر آن در سطح مدارس هستند، خاطرنشان کرد: این گروه دو کاری که باید در مدارس انجام شود را داوری می‌کنند و در پنجم مهرماه مجموع مستندات درخصوص پروژه مهر به استان ارسال می‌شود.

معاون آموزشی و پرورشی آموزش و پرورش میاندورود سخت‌ترین کار در پروژه مهر را هدایت تحصیلی دانش آموزان و سازماندهی نیروی انسانی دانست و افزود: در میاندورود سازماندهی نیروهای ابتدایی انجام شده و متوسطه اول و دوم در حال انجام است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در 10 مدرسه شهرستان برای بهسازی و مرمت، طرح هجرت با همکاری بسیج سازندگی در حال انجام است.

شعبانی کمبود منابع مالی و اعتبارات را از دغدغه‌های مدیران مدارس دانست و تصریح کرد: سه مدرسه 100 درصد تخریبی داریم که اگر آنها تخریب و بازسازی شوند دیگر مدرسه نامناسب نخواهیم داشت .

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش میاندورود سه پروژه در حال احداث دارد، افزود: مدرسه ابتدایی شهید اسدیان سورک در هفته دولت افتتاح خواهد شد و طبق وعده‌های داده شده، مدرسه کار و دانش دخترانه در شهر سورک تا پایان آبان ماه افتتاح می‌شود.

شعبانی تعداد کلاس‌ها را در مقطع ابتدایی 210 کلاس، متوسطه اول 96 کلاس و متوسطه دوم 51 کلاس بیان کرد و گفت: انتظار ما از مردم، روسای ادارات، دهیاران، خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار این است که در پروژه مهر سال جاری مطابق سال‌های گذشته به یاری مدیران و ما بیایند.مطالب مرتبط با : پروژه مهر یک طرح زمان‌بند و هدفمند در مشارکت همه جانبه است/ مدرسه شهید اسدیان در هفته دولت افتتاح خواهد شد
دیدگاه شما در مورد : پروژه مهر یک طرح زمان‌بند و هدفمند در مشارکت همه جانبه است/ مدرسه شهید اسدیان در هفته دولت افتتاح خواهد شد

پروژه مهر یک طرح زمان‌بند و هدفمند در مشارکت همه جانبه است/ مدرسه شهید اسدیان در هفته دولت افتتاح خواهد شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ