• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21493 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 - ساعت: 12:24

چاپ
شهرداری را با 15 میلیون موجودی و بیش از 15 میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ به هیچ عنوان به‌دنبال ظاهرسازی نمی‌روم

سرپرست شهرداری سورک:

شهرداری را با 15 میلیون موجودی و بیش از 15 میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ به هیچ عنوان به‌دنبال ظاهرسازی نمی‌روم


سرپرست شهرداری سورک گفت: زمانی این سمت را برعهده گرفتم که به گزارش مسئول مالی شهرداری 15 میلیون ریال موجودی و بالغ بر 15 میلیارد ریال بدهی داشت.

به گزارش میانخبر، ابوالفضل سبک روح در نشست صمیمی با خبرنگاران با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران چشم و زبان مردم و بازوان مسئولان در شهر هستند.

وی با بیان اینکه در ابتدای قبول شهرداری سورک با مشکلات مختلفی روبرو شدم، افزود: زمانی این سمت را برعهده گرفتم که به گزارش مسئول مالی شهرداری 15 میلیون ریال موجودی و بالغ بر 15 میلیارد ریال بدهی داشت.

سرپرست شهرداری سورک، خاطرنشان کرد: به‌دلیل کم لطفی بعضی از ادارات در شهر سورک حساب‌های ما مسدود و حتی چک‌های ما برگشت خورده بود.

سبک روح تصریح کرد: در 40 روز ابتدایی کار، تمام توان ما صرف باز کردن بدهی‌های قفل شده رفت.

وی با بیان اینکه در ابتدا به‌دنبال اصلاح ساختار داخلی شهرداری رفتیم، گفت: شهرداری درجه 6 هستیم اما بعداز 20 سال تنها یک راننده لودر و یک مسئول مالی داریم و اگر برای آنها مشکلی به‌وجود بیاید کسی را برای انجام این کار نداریم.

سبک روح با تاکید بر اینکه شهر زمانی پیشرفت می‌کند که اتحاد بین شهرداری با ادارات و مردم برقرار باشد، افزود: یک سری وعده‌ها داده شده که ربطی به شهرداری ندارد و باعث به‌وجود آمدن دیوار بی‌اعتمادی بین مردم شده است.

وی با اشاره به فرصت یک ساله باقی مانده برای اعضای شورا، بیان کرد: پروژه‌ها باید حداقل افق 10 یا 20 ساله داشته باشند و به هیچ عنوان به‌دنبال ظاهرسازی نمی‌روم و مردم در اجرای پروژه‌های عمرانی صبوری کنند.

سرپرست شهرداری سورک عیب بزرگ سورک را نداشتن نمای شهری، علائم ساده رانندگی و ورودی و خروجی مناسب دانست و گفت: برای رفع این مشکلات فردی که دکتری ترافیک و سابقه کار در شهرداری‌های بزرگ استان را دارد به کار گرفتیم و یکی از اهداف ما معرفی سورک به‌عنوان یک شهر و مرکز شهرستان است.

سبک روح با بیان اینکه طرح جامع سورک چهار سال در حال پیگیری است، خاطرنشان کرد: در این طرح به‌دنبال افزایش محدوده خدمات دهی هستیم.دیدگاه شما در مورد : شهرداری را با 15 میلیون موجودی و بیش از 15 میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ به هیچ عنوان به‌دنبال ظاهرسازی نمی‌روم

شهرداری را با 15 میلیون موجودی و بیش از 15 میلیارد بدهی تحویل گرفتم/ به هیچ عنوان به‌دنبال ظاهرسازی نمی‌روم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ