• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21494 - تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مرداد 1395 - ساعت: 13:42

چاپ
نقش خبرنگاران نقش معلمی است/ با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

نقش خبرنگاران نقش معلمی است/ با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم اما با این وجود ننشستیم تا پول بیاید و ما کار انجام دهیم.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در میاندورود با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار، اظهار کرد: در قرآن به قلم قسم خورده شده و امام(ره) از شما به‌عنوان معلم یاد کرده است و نقشی که شما در روشنگری جامعه دارید همان نقش معلمی است.

وی با بیان اینکه کار خبرنگاری همراه با صداقت و امانتداری است، افزود: کار شما دیده نمی‌شود و مردم فکرمی‌کنند که خبرنگاران از حقوق، بیمه و مزایا برخوردار هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: اگر اقدامات و فعالیت‌های ما از سوی شما انعکاس داده نشود دچار مشکل می‌شویم.

مهدوی تازه شهرستان شدن میاندورود را بهانه‌ای دانست که سال‌ها ما را عقب می‌اندازد، گفت: با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم اما با این وجود ننشستیم تا پول بیاید و ما کار انجام دهیم.

وی با تاکید بر اینکه ورزش مختص جای خاصی نیست و در دنیا به‌عنوان یک مقوله اجتماعی مطرح است، بیان کرد: ورزش در زمینه‌های مختلف اجتماعی نقش آفرینی می‌کند که براساس آن انتظاراتی به‌وجود می‌آید که تلاش ما در راستای برآورده کردن آن انتظارات است اما مطالبات مردم بیشتر از امکانات ما است.

مهدوی با اشاره به بافت روستای میاندورود، تصریح کرد: در حوزه ورزش همگانی و بومی محلی قدم‌های خوبی برداشته شده و به‌دنبال توسعه ورزش در حوزه‌های مختلف به خصوص همگانی هستیم.

وی یادآور شد: رسالت متولی ورزش مهیا کردن بسترها برای شناسایی و معرفی استعدادها است.

مهدوی با اشاره به نامگذاری سال به اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، گفت: اقتصاد مقاومتی در ورزش یعنی اینکه اعتبارات درست، مناسب و در مکان لازم هزینه شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود در پایان با بیان اینکه میاندورود استعدادهای زیادی در زمینه ورزشی دارد، اظهار کرد: در آینده نزدیک مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال آوران ورزش میاندورود برگزار خواهد شد.

 

 دیدگاه شما در مورد : نقش خبرنگاران نقش معلمی است/ با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم

نقش خبرنگاران نقش معلمی است/ با کمترین موجودی در حال حرکت هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ