• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21521 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 20 مرداد 1395 - ساعت: 14:08

چاپ
کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص به میاندورود رسید+ تصاویر

کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص به میاندورود رسید+ تصاویر


کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص از شهرستان شهررضا اصفهان به مقصد مشهد مقدس به شهرستان میاندورود رسید.

به گزارش میانخبر، کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص از شهرستان شهررضا اصفهان به مقصد مشهد مقدس به شهرستان میاندورود رسید.

سرپرست کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه 5 مردادماه از شهررضا به مقصد مشهد مقدس حرکت کردیم، اظهار کرد: در طول مسیر 9 استان و یک هزار و 800 کیلومتر را طی خواهیم کرد.

مجید محمدی هدف از این کار را فرهنگ سازی، جذب خیر و حمایت از بیماران خاص بیان کرد و گفت: امیدواریم با این حرکت توانسته باشیم حمایت بیشتری از این بیماران داشته باشیم.

وی درباره استقبال استان‌ها از این طرح بیان کرد: مردم و مسئولان در استان‌ها استقبال خوبی کردن و ما تصور چنین استقبالی را نداشتیم.

محمدی افزود: برای حمایت از بیماران خاص باید بین مردم فرهنگ سازی کرد و پیگیر بود تا مردم به سمت کمک به این بیماران حرکت کنند.

وی با اشاره به مشکلات متعدد بیماران خاص از جمله پرداخت 80 درصد هزینه درمان، تصریح کرد: هزینه‌های بالای درمان این بیماری‌ها نیازمند توجه بیشتر دولت در زمینه حمایتی است.

محمدی با بیان اینکه در طول مسیر به بیمارستان‌های درمان بیماران خاص هم می‌رویم، افزود: در قزوین پزشکی وقتی خبر آمدن ما را شنید از اتاق عمل با همان وضعیت بیرون آمد و به ما خوش آمد گفت و اعلام آمادگی کرد که در تخصص خود بیماران را رایگان عمل جراحی کند.

رئیس هیات بیماری‌های خاص میاندورود نیز با بیان اینکه بیماران خاص جز درد بیماری نباید درد دیگری را تحمل کنند و باید برای رفاه و ورزش آنها هم برنامه داشت، بیان کرد: به‌دنبال شناسایی بیماران خاص در شهرستان هستیم تا با عضویت در این هیات بتوانیم با توجه به شرایط جسمانی که فرد دارد بتواند در رشته ورزشی مورد علاقه‌اش فعالیت کند.

میثم شیخ‌زاده هدف از این کار را ایجاد انگیزه و روحیه نشاط در این قشر دانست و گفت: برای دست یابی به این هدف نیاز به همکاری و همدلی همه قشرها، مردم و مسئولان در شهرستان داریم. 
وی ابراز امیدواری کرد مجمع خیرین بیماران خاص در شهرستان ایجاد تا قدم خیری برای این قشر برداشته شود.مطالب مرتبط با : کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص به میاندورود رسید+ تصاویر
دیدگاه شما در مورد : کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص به میاندورود رسید+ تصاویر

کاروان دوچرخه سواری حمایت از بیماران خاص به میاندورود رسید+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ