• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21711 - تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مرداد 1395 - ساعت: 22:15

چاپ
لزوم توجه به آموزش و ترویج کشاورزی در میاندورود

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود تأکید کرد

لزوم توجه به آموزش و ترویج کشاورزی در میاندورود


مدیر جهاد کشاورزی میاندورود گفت: آموزش و ترویج کشاورزی یکی از ابزارهای مهم در تولید است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.

به گزارش میانخبر، سید شبر موسوی بعد از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه این شهرستان، با بیان اینکه خبرنگاران چشم و گوش مردم هستند، اظهار کرد: این قشر جامعه از جایگاه مهم و حساسی برخوردار بوده که فرد باید از سرعت، دقت و صحت بالایی در انعکاس اخبار برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران این شهرستان فعالیت و تعامل خوبی با مسؤولان دارند، تصریح کرد: از زحمات و تلاش‌های خبرنگارانی که در جهت بیان مشکلات و اطلاع‌رسانی عملکرد مدیران تلاش می کنند، قدردانی می‌کنم.

مدیر جهاد کشاورزی میاندورود با اعلام اینکه کشاورزی یکی از اولویت‌های اصلی تولید محصولات در منطقه است، افزود: در این سال‌ها اقدامات خوبی در بخش کشاورزی این شهرستان انجام شده است.

این مسؤول اضافه کرد: الگوی کشت در اراضی شیب‌دار، مهار سیلاب، استفاده از ارقام گواهی شده، عملکرد در واحد سطح، مدیریت مزرعه و... از جمله فعالیت‌های مهم در این بخش بوده است.

موسوی با اشاره به اینکه مدیریت آب بسیار مهم است، یادآور شد: در سال گذشته با استفاده از آبیاری قطره‌ای یک میلیارد و 170 میلیون تومان در این بخش وام بلاعوض پرداخت شد.

وی در پایان گفت: آموزش و ترویج کشاورزی یکی از ابزارهای مهم در تولید است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.دیدگاه شما در مورد : لزوم توجه به آموزش و ترویج کشاورزی در میاندورود

لزوم توجه به آموزش و ترویج کشاورزی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ