• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21713 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 - ساعت: 00:03

چاپ
بعضی‌ها توقع پاسخ مثبت به همه درخواست‌هایشان را دارند

مسئول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود:

بعضی‌ها توقع پاسخ مثبت به همه درخواست‌هایشان را دارند


مسئول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود گفت: بعضی‌ها تصور می‌کنند به هر خواسته آنها باید پاسخ مثبت بدهیم.

به گزارش میانخبر، حجت‌الله علیپور در جمع خبرنگاران میاندورود از فعالیت بیش از هزار و 500 واحد صنفی دارای پروانه فعالیت در میاندورود خبر داد و گفت: بیش از 600 واحد صنفی بدون پروانه در شهرستان فعالیت می‌کنند.

وی بیان کرد: در ابتدای ورود به شهرستان توانمندی‌های خود را به دهیاران و بخشداران اعلام کردیم تا آنها افراد متقاضی را به ما معرفی کنند.

مسئول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود، خاطرنشان کرد: در سال بین 150 تا 200 پروانه کسب صادر می‌کنیم و مهمترین و منظم‌ترین واحدهای صنفی ما در روستای اسلام‌آباد قرار دارند.

علیپور با اشاره به اینکه بافت شهرستان روستایی است، تصریح کرد: بیشتر واحدهای صنفی به‌دلیل فعالیت افراد در شغل کشاورزی یا تعطیل هستند و یا نیمی از روز تعطیل است.

وی با بیان اینکه حداقل 9 اتحادیه باید در شهرستان تشکیل تا اتاق اصناف مستقلی در شهرستان ایجاد شود، افزود: چندین بار آگهی برگزاری انتخابات و تشکیل اتحادیه از سوی متولیان این امر داده شد اما استقبال نکردند.

علیپور با بیان اینکه سه اتحادیه صنفی در میاندورود تشکیل شده است و مهمترین اتحادیه‌ای که می‌تواند تشکیل شود اتحادیه خدمات اتومبیل است، ادامه داد: به‌دلیل کم بودن تعداد واحدهای صنفی، چند اتحادیه را با هم ادغام و یک اتحادیه صنفی را تشکیل دادیم.

وی بیان کرد: طبق مصوبه مجلس برای صدور پروانه در شهر 960 هزار تومان و در روستاها نصف آن، هزینه دریافت می‌شود که اکثر افراد توانایی پراخت آن را ندارند.

علیپور با تاکید بر اینکه مسئولان برداشت مناسبی از اصناف ندارند، گفت: اتاق اصناف براساس قانون در بخش‌ها و شهرهای کوچک نمایندگی مستقر می‌کند و اختیاراتش مربوط به مدیر اتاق اصناف است.

وی با انتقاد از موضع گیری‌های بعضی مدیران در قبال اتاق اصناف، اضافه کرد: تفاوت در دیدگاه و برآورده نکردن توقعات مالی، نباید دلیل بر موضع گرفتن مدیری باشد.

مسئول دفتر نمایندگی اتاق اصناف میاندورود با بیان اینکه از زمان حضورم در میاندورود به بهانه نداشتن تعامل هر روز درخواست تغییر مرا می‌دادند، تاکید کرد: بعضی‌ها تصور می‌کنند به هر خواسته آنها باید پاسخ مثبت بدهیم.مطالب مرتبط با : بعضی‌ها توقع پاسخ مثبت به همه درخواست‌هایشان را دارند
دیدگاه شما در مورد : بعضی‌ها توقع پاسخ مثبت به همه درخواست‌هایشان را دارند

بعضی‌ها توقع پاسخ مثبت به همه درخواست‌هایشان را دارند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ