• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21714 - تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مرداد 1395 - ساعت: 01:08

چاپ
پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود کلنگ‌زنی می‌شود

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود خبر داد

پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود کلنگ‌زنی می‌شود


رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود با اشاره به آغاز ساخت مجتمع فرهنگی این شهرستان، گفت: کلنگ این پروژه در هفته دولت به زمین زده می‌شود.

به گزارش میانخبر، سید احمد رکابیان بعد از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه این شهرستان، با بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در تعامل با مسؤولان و مردم بر عهده دارند، اظهار کرد: شغل خبرنگاری یک حرفه مقدسی است که باید به آن توجه ویژه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاران این شهرستان خالصانه در حیطه اطلاع‌رسانی فعالیت می‌کنند، افزود: هدف آنها پیشرفت و بیان مشکلات، معضلات و عملکرد مدیران و مسؤولان است که باید قدر و منزلت زحمات آنها را بدانیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود به آغاز ساخت پروژه مجتمع فرهنگی این شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: کلنگ این پروژه در هفته دولت به زمین زده می‌شود تا دغدغه‌ای که فرهنگیان و اصحاب رسانه چندین سال با آن روبه‌رو هستند، هموار شود.

رکابیان تصریح کرد: میاندورود از نبود مجتمع فرهنگی رنج می‌برد و قول آغاز این پروژه نیز داده شد و در آینده اتفاقات خوبی در این شهرستان رقم می‌خورد.

وی از تعامل و همکاری خبرنگاران این شهرستان ابراز امیدواری کرد و گفت: یاد زنده‌یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس مازندران را گرامی می‌داریم و همکاری که این خبرگزاری در پوشش اخبار میاندورود بر عهده دارد در جای خود قابل قدردانی است.مطالب مرتبط با : پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود کلنگ‌زنی می‌شود
دیدگاه شما در مورد : پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود کلنگ‌زنی می‌شود

پروژه مجتمع فرهنگی میاندورود کلنگ‌زنی می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ