• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21749 - تاریخ انتشار : یکشنبه 31 مرداد 1395 - ساعت: 16:12

چاپ
اسکان بیش از هزار نفر مسافر در مدارس میاندورود

مدیر آموزش و پرورش میاندورود خبر داد

اسکان بیش از هزار نفر مسافر در مدارس میاندورود


مدیر آموزش و پرورش میاندورود از اسکان بیش از هزار نفر مسافر تا پایان مردادماه در مدارس میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب خزائلی در گفت‌وگو با خبرنگار ما، با بیان اینکه مدارس میاندورود همانند سال‌های گذشته پذیرای میهمانان و مسافران تابستانی است، اظهار کرد: تا پایان مردادماه بیش از هزار نفر در مدارس شهرستان اسکان داده شدند.

وی افزود: مدارس میاندورود پذیرای 204 خانوار و در مجموع بیش از هزار نفر از مسافرین بوده که از این تعداد 140 خانوار مربوط به فرهنگیان بوده است.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به اینکه در طرح اسکان تابستانی 95، تعداد چهار مدرسه با 26 باب کلاس برای استفاده مسافران پیش‌بینی شده است، خاطر نشان کرد: سعی شده با توجه به امکانات موجود، کلاس‌های فوق به بهترین شکل آماده سازی شود.

عرب خزائلی همچنین از کسب رتبه نخست سه دانش‌آموز میاندورودی در مسابقات کشوری فیلم داستانی حوزه مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی خبر داد و گفت: دانش‌آموزان سیدزهرا حسینی، فاطمه‌زهرا عباس‌زاده و مهیا رجبی از دبيرستان نمونه دولتی شهید اکبری موفق به کسب این رتبه شدند.

وی با اشاره به این که محیط، انگیزه به همراه تلاش، پشتکار و مهارت‌های شناختی و فراشناختی از مهم‌ترین عوامل موفقیت محسوب می‌شوند، تصریح کرد: این افتخار در ایجاد انگیزه و تلاش برای کسب رتبه‌های برتر در سال‌های آینده برای تمامی دانش‌آموزان شهرستان، خانواده و مجموعه فرهنگیان بسیار مهم و مایه افتخار است.مطالب مرتبط با : اسکان بیش از هزار نفر مسافر در مدارس میاندورود
دیدگاه شما در مورد : اسکان بیش از هزار نفر مسافر در مدارس میاندورود

اسکان بیش از هزار نفر مسافر در مدارس میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ