• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21757 - تاریخ انتشار : یکشنبه 31 مرداد 1395 - ساعت: 16:41

چاپ
برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی برای مادران و دختران دانش‌آموز

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی برای مادران و دختران دانش‌آموز


مدیر کمیته امداد میاندورود از برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی برای مادران و دختران دانش‌آموز خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما از برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی به مناسبت دهه کرامت و روز دختر برای مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان میاندورود خبر داد و گفت: هدف از این نشست که در حسینیه عاشقان شهر سورک و با حضور صد نفر از مادران و دختران دانش‌آموز شهرستان برگزارشد؛ گسترش فرهنگ دینی برای تقویت بنیان خانواده بوده است.

وی بیان کرد: در این نشست مبانی اعتقادی نماز و عفاف و حجاب برای شرکت کنندگان توسط اساتید حوزه و دانشگاه تبیین شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود با تاکید بر لزوم تلاش مردم و مسئولین برای گسترش فرهنگ دینی و تحکیم بنیان خانواده، آمادگی کمیته امداد در زمینه‌های همکاری‌های فرهنگی و مشارکت‌های مردمی با مردم شهرستان را اعلام کرد.

ابراهیمی تنها راه مقابله با مشکلات فرهنگی ناشی از شیوع فرهنگ غلط غربی در جامعه را تمسک به قرآن و الگوی زندگی ائمه اطهار به‌عنوان سبک زندگی اسلامی دانست.

وی همچنین از برگزاری جلسه ستاد زکات شهرستان خبر داد و گفت: در سال گذشته 12 میلیون و چهل هزار ریال زکات واجب و بیش از یک میلیارد ریال زکات مستحب در شهرستان جمع‌آوری شده که در راستای رشد و توسعه نیازمندان منطقه و پروژه‌های عمرانی مصرف شده است.

ابراهیمی در پایان اظهار کرد: امام جمعه میاندورود نیز در این جلسه با اشاره به لزوم دقت و توجه بیشتر مسئولین ذیربط به فرهنگ سازی و آشنایی هرچه بیشتر افکار عمومی درباره احیای زکات واجب و مستحب و تاثیرات پرداخت زکات در رشد جامعه اسلامی و همچنین نقش و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، اهتمام همه مسئولین و تلاش وافر اعضای شورای زکات شهرستان را خواستار شدند.دیدگاه شما در مورد : برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی برای مادران و دختران دانش‌آموز

برگزاری نشست تخصصی نماز و معرفت دینی برای مادران و دختران دانش‌آموز تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ