• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21884 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 04 شهریور 1395 - ساعت: 00:36

چاپ
مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی مسئله استانی است

مدیر آموزش و پرورش میاندورود:

مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی مسئله استانی است


مدیر آموزش و پرورش میاندورود مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی اشاره کرد و گفت: این مشکل از شهرستان نیست بلکه به استان مرتبط است و باید رفع شود.

به گزارش میانخبر، بهروز عرب‌خزائلی عصر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان که در روستای طبقده بخش گهرباران برگزار شد با اشاره به اینکه باید برای رسیدن به اهداف آموزشی، فرهنگی و هنری فعال باشیم، اظهار کرد: افتخاراتی که توسط دانش‌آموزان و مربیان فرهنگی کسب می‌شود در جای خود قابل قدردانی است.

وی بیان کرد: با کمتر از 8 هزار دانش‌آموز میاندورودی افتخارات بسیاری در حوزه آموزش و پرورش به‌دست آوردیم که نسبت به گذشته در سال‌جاری از 29 به رتبه 27 ارتقا پیدا کردیم.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اعلام اینکه نخستین‌بار مجوز پژوهش‌سرای دانش‌‌آموزی را دریافت کردیم، یادآور شد: در دو مراسم استانی به‌عنوان پایلوت انتخاب شدیم.

این مسؤول اضافه کرد: برگزاری یادواره 2 هزار شهدای فرهنگی و دانش‌آموزی را داشتیم که تندیس یادواره شهدا به این شهرستان تعلق گرفت.

عرب‌خزائلی با بیان اینکه هنوز برخی از افراد آن‌گونه باید و شاید شناخت چندانی از این شهرستان ندارند، افزود: تا نام میاندورود به زبان می‌آید اظهار بی‌اطلاعی از منطقه‌ای که وصل به ساری و نکا است، می‌کنند.

وی ادامه داد: جشن تکلیف 500 نفر از دانش‌آموزان میاندورودی با اولیا و مربیان و همکاری سپاه در ساحل دریای گهرباران به شکل باشکوهی برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به برگزاری همایش بانوان نخبه فرهنگی، همایش زوج‌های خوشبخت در دانشکده منابع طبیعی بادله، خاطرنشان کرد: کسب رتبه نخست و دوم فیلم کوتاه درباره آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان داشتیم.

عرب‌خزائلی با بیان اینکه میاندورود موفق به کسب رتبه دوم در میانگین نمرات خردادماه سال 95 هنرستان فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش شد، تصریح کرد: خدیجه بادله سوادآموز دوره انتقال این شهرستان که در مسابقه انشانویسی سال 94 با موضوع نامگذاری سال «همدلی و همزبانی» و پرسش مهر رئیس جمهور شرکت کرده بود توانست از بین شرکت‌کنندگان استانی به مرحله کشوری راه پیدا کند و در سطح کشور نیز رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.

این مسؤول با تأکید بر اینکه درختکاری در این شهرستان باید به‌طور جدی پیگیری شود، ادامه داد: در مدارس روستاهای طبقده، برگه، زید، اسلام‌آباد، جام‌خانه، اسرم و... بیش از 3 هزار اصله نهال کاشته شده است.

وی با بیان اینکه یکی از همکاران در تجربه برتر تربیتی رتبه نخست استان را کسب کرد و به مسابقات کشوری راه پیدا کرد، افزود: کسب رتبه نخست متوسطه ملیحه خادملو در مسابقات استانی طرح سوالات استاندارد درس عربی، کسب رتبه دوم مسابقات استانی طرح سوالات استاندارد زبان انگلیسی توسط اشرف‌السادات قریشی از دبیرستان نمونه دولتی شهید عطایی روستای زید، زهرا کافتری از دبیرستان حضرت معصومه (س) ولوجا در رشته نهج‌البلاغه و رقیه بالویی از دبیرستان حضرت زینب(س) جام‌خانه در رشته حفظ قرآن موفق به کسب رتبه برتر کشوری شدند.

مدیر آموزش و پرورش میاندورود اظهار کرد: در مسابقات استانی فرهنگی، هنری، ورزشی، احکام، اذان و قرآن دانش‌آموزان با نیازهای ویژه دبستان استثنایی باغچه‌بان در هنرهای نمایشی گروه کم‌توان ذهنی موفق به کسب رتبه سوم این مسابقات شدند.

عرب‌خزائلی به مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی اشاره کرد و گفت: این مشکل از شهرستان نیست بلکه به استان مرتبط است و باید رفع شود.مطالب مرتبط با : مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی مسئله استانی است
دیدگاه شما در مورد : مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی مسئله استانی است

مسدود شدن حساب بازنشستگان فرهنگی مسئله استانی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ