• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21924 - تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 - ساعت: 22:38

چاپ
فضای همدلی و همیاری در میاندورود ایجاد شده است

فرماندار میاندورود:

فضای همدلی و همیاری در میاندورود ایجاد شده است


فرماندار میاندورود گفت: در میاندورود فضای همدلی و همیاری به‌خوبی وجود دارد و با وجود کمبود اعتبارات توانستیم برنامه‌های خوبی را طی این مدت به ثمر برسانیم.

به گزارش میانخبر، ظهر امروز مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه ادارات شهرستان میاندورود با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، فرماندار، امام جمعه، دادستان میاندورود و دیگر مسؤلان و کارمندان این شهرستان در شهر سورک برگزار شد.

فرماندار میاندورود با اشاره به اینکه 20 پروژه هفته دولت در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد، اظهار کرد: برخی از این پروژه‌ها شاخص بوده و موضوعی که دغدغه مردم این شهرستان بود به ثمر رسید.

ارسطو قادری افتتاح دبستان شهید اسدیان سورک، ساختمان اداری اداره برق، بخشداری گهرباران و کلنگ‌زنی دور برگردان را از جمله پروژه‌های شاخص این شهرستان عنوان کرد و افزود: دو فقره دور برگردان در مرکز شهر سورک عملیات اجرایی آن آغاز شده است.

وی با تأکید بر اینکه تعامل باعث پیشرفت و توسعه سازمان، نهادها و همه دستگاه‌های اجرایی می‌شود، تصریح کرد: اگر این تعامل وجود نداشته باشد در نتیجه دچار مشکل می‌شویم.

این مسؤول با اشاره به همکاری و مساعدت دستگاه امنیتی، قضایی، دادستانی و دیگر دستگاه‌های اجرایی این شهرستان، گفت: در میاندورود فضای همدلی و همیاری به‌خوبی وجود دارد و با همه کمی اعتبارات توانستیم برنامه‌های خوبی را طی این مدت به ثمر برسانیم.

در پایان این مراسم از مدیران و کارمندان نمونه این شهرستان تجلیل شد.دیدگاه شما در مورد : فضای همدلی و همیاری در میاندورود ایجاد شده است

فضای همدلی و همیاری در میاندورود ایجاد شده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ