• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21928 - تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 - ساعت: 22:45

چاپ
هزینه 10 میلیاردی دولت برای بیمه کشاورزان میاندورودی

رئیس تأمین اجتماعی میاندورود عنوان کرد

هزینه 10 میلیاردی دولت برای بیمه کشاورزان میاندورودی


رئیس تأمین اجتماعی میاندورود با بیان اینکه سطح پوشش بیمه‌ای سازمان در عملکرد سه ساله دولت به نسبت جمعیت شهرستان 12 درصد افزایش داشت، گفت: دولت هر ماهه بیش از 10 میلیارد ریال بابت بیمه‌شدگان در حرفه کشاورزی و باغداری متقبل می‌شود.

به گزارش میانخبر، حسن مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه سازمان تأمین اجتماعی از 15 سال پیش در میاندورود مستقر شده است، اظهار کرد: این سازمان بالغ بر 60 درصد جمعیت شهرستان اعم از بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و افراد تبعی‌ را زیر پوشش بیمه‌ای خود دارد.

وی با بیان اینکه سطح پوشش بیمه‌ای سازمان به نسبت جمعیت شهرستان حدود 12 درصد افزایش داشت، یادآور شد: به‌علت آنکه عمده فعالیت مردم این شهرستان در حرفه کشاورزی و باغداری است، دولت برای حق بیمه سهم کارفرما هر ماهه بیش از 10 میلیارد ریال بابت بیمه‌شدگان در حرفه کشاورزی و باغداری هزینه می‌کند.

رئیس تأمین اجتماعی میاندورود اضافه کرد: در بخش بیمه کارگران حرفه‌های ساختمانی هم با رفع موانع، همکاری و معرفی سازمان فنی و حرفه‌ای بار دیگر انجام بیمه کارگران ساختمانی در این دولت از سر گرفته شد و در سازمان تأمین اجتماعی میاندورود در حال انجام است.

این مسؤول گام موثر دیگر عملکرد سه ساله دولت را حمایت از تولیدکنندگان، موافقت با بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش‌حساب عنوان کرد و افزود: اجرای این مصوبه دولت در سازمان تأمین اجتماعی کشور و شعبه میاندورود درحال انجام است.

مهدوی در پایان گفت: اجرای پرداخت متمرکز مستمری، اختصاص شماره بیمه‌های اختصاصی برای هر بیمه شده تأمین اجتماعی از بدو عضویت تا پایان ارتباط با سازمان و الکترونیکی شدن پرونده‌های بیمه‌شدگان از جمله فعالیت‌هایی است که در سازمان تأمین اجتماعی در حال انجام است.دیدگاه شما در مورد : هزینه 10 میلیاردی دولت برای بیمه کشاورزان میاندورودی

هزینه 10 میلیاردی دولت برای بیمه کشاورزان میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ