• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21929 - تاریخ انتشار : دوشنبه 08 شهریور 1395 - ساعت: 22:47

چاپ
افتتاح نخستین پایگاه سلامت اجتماعی در میاندورود

در هفتمین روز از هفته دولت انجام شد

افتتاح نخستین پایگاه سلامت اجتماعی در میاندورود


نخستین پایگاه سلامت اجتماعی تحت نظارت بهزیستی مازندران با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در شهر سورک افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، عصر امروز نخستین پایگاه سلامت اجتماعی با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی در شهر سورک افتتاح شد.

ارسطو قادری فرماندار میاندورود در حاشیه این مراسم با بیان اینکه دولت اقدامات خوبی در میاندورود انجام داده است، گفت: هفته دولت فرصت خوبی برای بیان عملکرد و اقدامات دولت‌مردان است.

وی بیان کرد: پروژه‌های خوبی در شهرستان به بهره‌برداری رسید، به‌دلیل ضعف زیرساخت گاهی این اقدامات به‌خوبی نمایش داده نمی‌شود اما در شهرستان‌های دیگر که زیرساخت‌های لازم ایجاد شد بسیاری از کارهای کوچک و نمایشی هم به‌خوبی نمایان می‌شود.

فرماندار میاندورود با تأکید بر اینکه بهزیستی در کاهش بزهکاری اجتماعی در جامعه و نسل آینده می‌تواند مفید باشد، خاطرنشان کرد: این سازمان نیازمند معرفی بیش از پیش این خدمات به مردم است تا زمینه استفاده حداکثری از آن برای شهروندان فراهم شود.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود اهداف این پایگاه را ارتقا کیفت زندگی مردم، سلامت روان و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و افزود: این پایگاه سلامت اجتماعی فقط نقش جامعه هدف ویژه نیست، بلکه نقش کل مردم است.

سید مرتضی موسوی به اقدامات اداره بهزیستی میاندورود در دفتر توسعه مراکز غیردولتی در راستای خدمات اجتماعی در عملکرد سه ساله دولت اشاره کرد و افزود: افتتاح اولین مؤسسه خیریه باقیات الصالحات، نخستین پایگاه سلامت اجتماعی، افتتاح اولین جامعه معلولان، نخستین گروه همیار زنان سرپرست خانوار، مؤسسه پیشگیری از اعتیاد اجتماع‌محور، جمعیت همیاران سلامت و روان اجتماعی طلوع آرامش، پایگاه خدمات اجتماعی کوی شهید آهنگر محله شهر سورک از جمله اقدامات موردنظر بوده است.دیدگاه شما در مورد : افتتاح نخستین پایگاه سلامت اجتماعی در میاندورود

افتتاح نخستین پایگاه سلامت اجتماعی در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ