• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21940 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 شهریور 1395 - ساعت: 10:34

چاپ
مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری آزاد را دارد

عضو هیأت رئیسه مجلس:

مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری آزاد را دارد


عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مطرح شدن سه منطقه آزاد تجاری در مازندران گفت: این پیشنهادها نشان می‌دهد استان قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری را دارد و پس از بررسی نتایج یک منطقه به عنوان منطقه تجاری مطرح می‎شود.

به گزارش میانخبر، علی‌اصغر یوسف‎نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار ما در ارتباط با منتفی شدن ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران اظهار کرد: موضوع ایجاد منطقه آزاد تجاری برای مازندران در حال پیگیری است.

وی تاکید کرد: ایجاد منطقه آزاد تجاری حق مسلم مازندران است و این موضوع در کمیسیون تلفیق با سخنگوی دولت راجع به خواست و تقاضا مردم صحبت کردیم و این موضوع در مجلس در حال بررسی است.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: پرونده منطقه آزاد تجاری در مجلس باز است و در هیأت دولت در این ارتباط بحثی نشده است.

وی خاطر نشان کرد: موضوع منطقه آزاد پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به نماینده منطقه آزاد ارجاع داده می‎شود و پس از بررسی دقیق در صحن علنی مجلس مطرح می‏‌شود.

یوسف‌نژاد در ادامه از برگزاری جلسه نخبگان مازندران با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی با دولت طی دو هفته آینده خبر داد و گفت: در این جلسه مطالبات مردم مازندران از دولت را مطرح می‌‏کنیم.

وی اضافه کرد: در این جلسه بحث مخالفت انتقال آب دریای مازندران به استان سمنان و پیگیری برای منطقه آزاد تجاری از دولت مطالبه می‎شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مطرح شدن سه منطقه از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، افزود: این موضوع با توجه به قابلیت‌های منطقه توسط نمایندگان مطرح شد، این پیشنهادها نشان می‌دهد مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری را دارد و پس از بررسی نتایج یک منطقه به عنوان منطقه تجاری مطرح می‎شود.


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری آزاد را دارد
دیدگاه شما در مورد : مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری آزاد را دارد

مازندران قابلیت ایجاد چندین منطقه تجاری آزاد را دارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ