• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 21986 - تاریخ انتشار : شنبه 13 شهریور 1395 - ساعت: 17:39

چاپ
علی‌اکبر قاسم‌زاده رئیس شورای شهر سورک شد

با انتخاب اعضای شورا؛

علی‌اکبر قاسم‌زاده رئیس شورای شهر سورک شد


با انتخاب اعضای شورا علی‌اکبر قاسم‌زاده در یک سال پایانی دوره چهارم شورای اسلامی، رئیس شورای شهر سورک شد.

به گزارش میانخبر، جلسه شورای اسلامی شهر سورک با حضور فرماندار میاندورود در دفتر شورا برای تعیین هیات رئیسه سال پایانی دوره چهارم شورا برگزار شد.

در این جلسه با برگزاری انتخابات علی‌اکبر قاسم‌زاده به‌عنوان رئیس شورای شهر در یک سال باقی مانده مسئولیت انتخاب شد.

همچنین در این جلسه غفار وفایی به‌عنوان نایب رئیس و علی‌اکبر مظلومی‌نیا به‌عنوان منشی انتخاب شدند.

به گزارش میانخبر، اعضای شورا تصمیم گرفته بودند که هر سال یک نفر به‌عنوان رئیس در شورا حضور داشته باشد و حسین طبری نماینده شهر در شورای شهرستان حضور داشته باشد که در حال حاضر ریاست شورای شهرستان را در اختیار دارد.

همچنین در سال اول شورا کاظم امجدی و در سال دوم علی‌اکبر مظلومی‌نیا و در سال سوم غفار وفایی عهده دار ریاست شورا شهر سورک بودند.برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 13 شهریور 1395 - 22:32 دانشجو سورکی

  و همچنان قصه تکراری و حل نشدن مشکلات شهر ما ادامه داره ولی یک خوبی که داره میزان کارایی اعضای شورای شهرمون معلوم میشه و تو کارنامه کاریشون ثبت میشه

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
 • یکشنبه 14 شهریور 1395 - 10:18 ایمان رحیمیان

  بسم الله الرحمن الرحیم جناب آقای علی اکبر قاسم زاده ریاست محترم شورای اسلامی شهر سورک نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را به سمت ریاست شورای اسلامی شهر سورک تبریک و تهنیت عرض نموده‏‌‏‌‏، بی شک سوابق ،تجارب و درایت ارزشمند جناب عالی در جایگاه های مختلف مدیریت سیاسی و اجتماعی نوید بخش حرکتی نو و تلاش مضاعف و با شتاب بیشتر در خدمت به مردم فهیم، فرهیخته و شهید پرور شهر سورک است . از درگاه ایزد منان عزت و سربلندی همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، در جهت رشد و شکوفایی این شهر خواستاریم .

  پاسخ به نظر
  + 11 - 3
 • سه شنبه 16 شهریور 1395 - 21:34 وفایی

  برادر گرامی جناب آقای مهندس قاسمزاده انتصاب شایسته و بجا جنابعالی را به سمت ریاست شورای اسلامی شهر سورک تبریک و تهنیت عرض نموده و از ز درگاه خدای منان عزت و سربلندی همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، در جهت رشد و شکوفایی این شهر را خواستاریم .

  پاسخ به نظر
  + 0 - 1
دیدگاه شما در مورد : علی‌اکبر قاسم‌زاده رئیس شورای شهر سورک شد

علی‌اکبر قاسم‌زاده رئیس شورای شهر سورک شد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ