• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22029 - تاریخ انتشار : دوشنبه 15 شهریور 1395 - ساعت: 16:06

چاپ
19 مامور، 3کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی کار سرشماری در میاندورود را انجام خواهند داد

معاون آمار سازمان برنامه و بودجه استان مازندران:

19 مامور، 3کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی کار سرشماری در میاندورود را انجام خواهند داد


معاون آمار سازمان برنامه و بودجه استان مازندران گفت: از 19 مامور سرشماری، 3 کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی برای سرشماری نفوس و مسکن در میاندورود استفاده خواهد شد.

به گزارش میانخبر، جلسه شورای اداری میاندورود با محوریت سرشماری نفوس و مسکن در سالن جلسات فرمانداری میاندورود برگزار شد.

بهرام اکبرزاده معاون آمار سازمان برنامه و بودجه استان مازندران در این جلسه با بیان اینکه از سال 35 تا امروز 7 دوره سرشماری در کشور برگزار شده است، اظهار کرد: هشتمین دوره سرشماری در سال جاری از سوم تا 24 مهر به صورت اینترنتی و خوداظهاری و از 25 مهر تا 25 آبان در سراسر کشور به صورت ثبتی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سرشماری مدرن در دنیا از طریق اینترنت و پست انجام می‌شود، افزود: در ایران تا سال 90 سرشماری کاغذی و حضوری انجام می‌شد و در سال جاری قرار است به‌صورت اینترنتی برگزار شود.

معاون آمار سازمان برنامه و بودجه استان مازندران، خاطرنشان کرد: در سرشماری کاغذی دو سال زمان نیاز داشت تا اطلاعات جمع‌آوری و به اطلاع مردم و مسئولان برسد.

اکبرزاده با بیان اینکه اینترنت درمازندران 40 درصد نفوذ دارد، تصریح کرد: برهمین اساس هدف گذاری ما حضور 40 درصدی خانواده‌های مازندرانی در سرشماری است.

وی با تاکید بر ثبت نام مدیران و کارکنان دستگاه اجرایی در سرشماری، اضافه کرد: تمام مدیران موظف هستند به‌صورت اینترنتی ثبت نام و کد رهگیری خود را در اختیار روابط عمومی قرار دهند.

اکبرزاده بهورزان در روستاها را بازوان اجرایی در سرشماری دانست و گفت: بهورزان با اطلاعات دقیقی که از روستاها دارند می‌توانند در سرشماری کمک زیادی داشته باشند.

وی از حضور 19 مامور سرشماری، 3 کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی برای سرشماری نفوس و مسکن در میاندورود خبر داد و افزود: کلاس آموزشی برای ماموران سرشماری از 12 تا 18 مهر برگزار خواهد شد.

معاون آمار استاندار مازندران در پایان بیان کرد: میانگین سرشماری از هر خانواده در کشور 18.7 دقیقه که این میانگین در استان 10 دقیقه است.دیدگاه شما در مورد : 19 مامور، 3کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی کار سرشماری در میاندورود را انجام خواهند داد

19 مامور، 3کارشناس مسئول و 6 خودرو عملیاتی کار سرشماری در میاندورود را انجام خواهند داد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ