• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 22034 - تاریخ انتشار : سه شنبه 16 شهریور 1395 - ساعت: 19:55

چاپ
لزوم برگزاری جشن روز جهانی سالمند در میاندورود

معاون فرماندار میاندورود تأکید کرد

لزوم برگزاری جشن روز جهانی سالمند در میاندورود


معاون فرماندار میاندورود با تأکید بر لزوم برگزاری جشن به‌مناسبت روز جهانی سالمند به منظور تکریم این قشر، گفت: اجرای مصوبات این شورا گامی موثر در راستای تجلیل از سالمندان است.

به گزارش میانخبر، محمدرضا غلامی صبح امروز در نخستین جلسه شورای ساماندهی سالمندان که با حضور مدیران و مسؤولان دستگاه‌های اجرایی در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: دوران سالمندی از حساس‌ترین سال‌های زندگی هر فرد به شمار می‌آید که از لحاظ جسمی، روحی و روانی نیازمند توجه و احترام است.

وی درباره نقش و جایگاه سالمندان بیان کرد: سالمندان دارای نقش کلیدی و وحدت‌بخش در خانواده و جامعه هستند که با توجه به آموزه‌های دینی و سخن پیامبر اکرم (ص) احترام به بزرگان و پیرمردان به‌عنوان تعظیم به خداوند است.

این مسؤول با تأکید بر لزوم برگزاری جشن به‌مناسبت روز جهانی سالمند برای تکریم این قشر، خاطرنشان کرد: اجرای مصوبات این شورا گامی موثر در راستای تجلیل از سالمندان است.

غلامی هدف از ساماندهی سالمندان را بهبود روش زندگی و ارتقای کیفیت و رضایت از زندگی عنوان کرد و گفت: فراهم ساختن امکاناتی برای تداوم حضور سالمندان در جامعه و ارائه خدمات رفاهی، بهداشتی، درمانی و توانبخشی از جمله اقدامات مهم و تأثیرگذار است.


منبع : فارس

دیدگاه شما در مورد : لزوم برگزاری جشن روز جهانی سالمند در میاندورود

لزوم برگزاری جشن روز جهانی سالمند در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ