• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 2208 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 تیر 1393 - ساعت: 23:45

چاپ
آقای تأثیرگذار میاندورود! نرمش در مقابل سران فتنه، چرا؟

مواضع خاص از شخصیت‎های خاص!

آقای تأثیرگذار میاندورود! نرمش در مقابل سران فتنه، چرا؟


نحوه پاسخگویی و لطافت و نرمش این شخصیت در مقابل سران فتنه، سبب شد تا حاضران و شنوندگان بعد از این ماجرا از این پاسخ مات و مبهوت بمانند.

به گزارش میانخبر به نقل از بلاغ، «انقلابی بودیم و امیدواریم انقلابی بمانیم» این جمله‌ی یکی از شخصیت های برجسته و تأثیرگذار شهرستان میاندورود در چند روز گذشته بود اما این جمله هنوز در آرشیو خبرها قرار نگرفت که اظهارات قابل تأمل این شخصیت، انگشت حیرت را بر دهان همگان زد، به گونه ای که در مجامع و محافل گوناگون این اظهارات از این شخصیت، با این جایگاه قابل قبول نبوده و نیست.


ماجرا از این قرار بوده که در مراسمی که به مناسبت روز جوان در میاندورود تدارک دیده شده بود، جمعی از جوانان سوالات بی پرده خود را از مسئولان می پرسیدند و مسئولان در مقام پاسخ بر می آمدند، ذات جوان، پرسش‌گری‌ست و این حق اوست بپرسد تا بداند اما اینکه او در قبال پرسش خود چه جوابی می گیرد، مهم است.

 

در این برنامه جوانان سوالاتی را پرسیدند و پاسخ هایی را هم شنیدند اما در سوالی تأمل برانگیز و شاید برنامه ریزی شده، جوانی سوال از فتنه، سران فتنه و چرایی حصر آنها پرسید؛ مسئول تأثیرگذار شهرستان در مقام پاسخ، جوابی کامالاً متضاد با واقعیات داد، این در حالی است که خود این مسئول، پیش تر در ایام فتنه، بر علیه فتنه گران موضع می گرفت.

 

نحوه پاسخگویی و لطافت و نرمش این شخصیت در مقابل سران فتنه، سبب شد تا حاضران و شنوندگان بعد از این ماجرا از این پاسخ مات و مبهوت بمانند.

 

سوال این پایگاه خبری تحلیلی از آن مقام مسئول که برای‌شان احترام زیادی قائلیم این است که آیا به ضربات سنگین و مهلکی که سران فتنه به نظام و انقلاب زده اند، واقف نیستید؟

 

آیا خودتان در ایام فتنه 88 مواضع محکم خود را باور نداشتید که پس از گذشت چند سال، تغییر موضع دادید؟

 

آیا نسبت به مواضع رهبری در خصوص فتنه‌گران آگاه نیستید؟

 

سوالات متعددی در ذهن ما وجود دارد که ابهامات فراوانی را ایجاد کرده که اگر بیان شود، شاید متهم به بی سوادی و جملات دیگری شویم.

 

شخصیتی که خود باید رافع شبهات متعدد باشد، نباید آغازکننده ابهامات و ایجادکننده شبهات باشد.

 

نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این بوده که با تغییر دولت ها، نباید رویکردهای یک جایگاه، تحت الشعاع قرار گیرد و افراد به خاطر علائق و سلایق شخصی خود که به برخی افراد دارند، مواضع تساهل و تسامح را در پیش بگیرند.

 

امیدواریم انقلابی ماندن را پیشه زندگی مان سازیم.مطالب مرتبط با : آقای تأثیرگذار میاندورود! نرمش در مقابل سران فتنه، چرا؟
دیدگاه شما در مورد : آقای تأثیرگذار میاندورود! نرمش در مقابل سران فتنه، چرا؟

آقای تأثیرگذار میاندورود! نرمش در مقابل سران فتنه، چرا؟ تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ